نتایج جستجو برای عبارت :

بهترین سرویس های اصلاح اشکالات نگارشی نامه‌ها و درخواست ها به زبان انگلیسی

با سلام به همه‌ی دوستانی که دارن این کتاب رو میخونن، شاید تعجب بکنید که چرا میگم کتاب!؟ بله کتاب...
در واقع من سعی دارم از بستر رایگان بلاگ بیان برای انتشار یک کتاب [جزوه‌] آموزش برنامه‌نویسی به زبان C استفاده کنم. در این کتاب هیچ مطلب غیر مرتبط و یا روز نوشتی قرار نمی‌گیره.

این کتاب حاصل تحقیقات و یادگیری زبان برنامه نویسی C به سبک خودم هست و جا داره ذکر کنم که از یک منبع یا مرجع خاص به هیچ عنوان استفاده نمی کنم.

در طی پروسه‌ی نوشتن این کتاب
والدین عزیز اگر فرزند شما هر یک از اشکالات زیر را دارد ▪️عصبانی می شود و پرخاش می کند ...▪️به شما می چسبد و از شما جدا نمی شود ...▪️برای انجام تکالیف مدرسه مشکل دارد و سهل انگاری می کند ...▪️ارتباط کلامی مناسبی ندارد...▪️بی انگیزه و خسته است...▪️نمی تواند به درستی با همسالانش ارتباط برقرار کند...▪️می زند، پرت می کند، صدایش را بلند می کند...▪️انگار که هرگز حرفهایتان را نمی شنود...▪️در بیان احساسات و هیجاناتش عجیب رفتار می کند...▪️حواسش پرت
دانستن زبان انگلیسی در دنیای امروزه ضروری است و اگر به آن مسلط باشید می‌توانید بسیار راحت‌تر از قبل مشکلات خود را حل و یا در حرفه خود پیشرفت کنید. در این میان سرویس‌هایی مثل سرویس مترجم گوگل نیز به کاربران برای درک و استفاده بیشتر زبان انگلیسی بسیار کمک کرده‌اند که این بار قصد داریم، علاوه بر آن ابزارهایی را معرفی کنیم که ایرادات املایی، نگارشی و نحوه صحیح استفاده از لغات در متن‌های انگلیسی را نشان می‌دهند تا مکاتبات خود را راحت و حرفه
xsala0mza8ban6
نمونه نامه انگلیسی تجاری عمومی
یکی از مهمترین نیاز ها و مهارتهای بازرگانی و تجارت دانستن نحوه نوشتن نامه انگلیسی تجاری و عمومی است.
در این بخش می خواهیم با کمک هم اصول نامه نگاری انگلیسی را بیاموزیم
دقت داشته باشید این گونه ایمیل های رسمی انگلیسی برخلاف نامه های دوستانه و احساسی از ساختار و نگارش خاصی پیروی می کنند.
و حتی جملات و عبارتهای بکاررفته در آنها اکثر اوقات ثابت است. به همین دلیل شما می توانید با جایگزین کردن برخی کلمات
نوشتن میتواند در یک نامه اداری یا دریک درخواست برای انجام کاری تاثیر زیادی بگذارد . اگر در نوشتن متون نامه از واژه های متواضعانه نه به (حالت افراط وتفریط ) به کار رود تاثیر شگفتی دارد.اما امروزه شاید دیگر دست خط به دلیل اینکه نامه ها بیشتر به صورت تایپ می باشد. تاثیر دست خط کم تر باشد اما استفاده از فونت تاثیر گذار و اندازه مناسب قلم و حاشیه بندی صفحات و داشتن قالب واکنش گرا و جملات و واژه های متناسب باسطح شخصیت و طبقه اجتماعی گیرنده نامه  اگر
باسمه تعالىپیوست نامه: صلواتاى مردم همه ى ما مسئولیمچقدر به فرهنگ سازى ازدواج آسان پرداخته ایم؟یا به رشد جمعیت؟یا به مشکلات بانکدارى موجود و ترغیب مردم به بانکدارى اسلامى؟یا اصلاح آسیب هاى اجتماعى مثل: توهین، فضاى مجازى، حقوق؟
آخر سر پس اینکه اولین دانشگاه گفت رقابت رو رشته شما زیاده و درخواست بررسی نمیکنه
و دانشگاه دوم که گفت ظرفیت پر شده...

تیر آخر که داشتم این بود که برای کالج درخواست ویزا کنم

چند روز شب روز روی استادی پلن کار کردم، از قبل برای دانشگاه روی اشتادی پلن کار کرده بودم در نهایت ترکیب کردم
و به نظرم استادی پلن خوبی شد. پس تایید مشاور اینا درخواست ثبت کردم

قبلش هم بقیه مدارک برای اون دانشگاه برای ویزا امده کرده بودم

مدارک ثبت کردم، تقریبا آخرین لح
مقتضی است تا زمانی که وضعیت تحصیلی دانش آموزان مردودی برای سالتحصیلی 99-98مشخص نشده است  برای دانش آموزان مردودی در مقطع ابتدایی درخواست  کتب درسی ننمایید
این
گونه از دانش آموزان بعد از ثبت نام مردودی(درسالتحصیل99-98) و انتقال
اطلاعات به سامانه کتب درسی ثبت درخواست برای پایه تکراری انجام می پذیرد.
درصورتی
که درخواست کتاب نماییدبا ارسال پیامک به اولیا چنین تلقی می نمایند که
فرزندشان قبول شده است و درصورت اصلاح پایه هم اضافه پرداختی شما مستر
تارگت (Target) چیست؟تارگت در لغت به معنای هدف و واحد است، بر فرض اینکه شما سایتی برای نفوذ در نظر دارید، به این سایت، تارگت یا هدف گفته می شود.
باگ (Bug) چیست؟باگ در زبان انگلیسی به معنای حفره می باشد، باگ ها یا حفره های امنیتی مواردی هستند که در اصل اشکالات برنامه نویسی، برنامه نویسان وب می باشد، که هکر از این اشکالات و خرابی ها می تواند به نفع خود استفاده کند. برنامه نویسان معمولا با انتشار و نصب وصله های امنیتی یا همان پچ (Patch) موجب حذف باگ و جلوگی
درباره بیانیه اصلاح طلبان/ حداقل مسئولیت پذیر باشید!
اصلاح‌طلبان چه نقشه‌ای برای انتخابات در سر دارند؟
نگاهی به واکنش اصلاح طلبان در تجمعات اعتراضی و آشوبهای خیابانی
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
بعد از انتشار گسترده بیانیه ای موهن در حمایت از #آشوبگران۹۸، که به امضای جمع زیادی از اصلاح‌طلبان رسیده بود و با میدان داری #تاجزاده #فتنه‌جو انتشار یافته بود، اکنون بیانیه دیگری منتشر شده که در
در دیدار رمضانی دانشجویان: یکی از دانشجویان درباره خصوصی سازی سؤال کرد و خواستار توقف آن بود/ البته در خصوصی سازی خطاهای بزرگی صورت گرفته که بنده هم مکررا تذکراتی داده ام. اشکالاتی هست. منتها اصل خصوصی سازی نیاز مبرم اقتصاد است؛ این از جمله اشکالات ساختار بود که اصلاح شده است/ البته در عمل اشکالاتی وجود دارد؛ خطاها و بی توجهی ها و لغزشهایی صورت گرفته که باید جلوی لغزشها را گرفت.
شاید شما هم این صحنه را دیده باشید و یا خودتان هم در آن شرایط بوده باشید صورتی پر از کف خمیر ریش و یا صابون و خودتراش به دست بودن یعنی فرد آماده‌ی شروع اصلاح است. این روزها استفاده از صابون به دلیل بیش از حد خشک کردن پوست و خمیر ریش جای خود را به فوم‌های اصلاح داده اند. ژل و فوم اصلاح محصولی مناسب برای اصلاح صورت می باشد که بسیاری از آقایان از آن استفاده می نمایند. این محصول موجب نرمی و لطافت پوست شما خواهد شد و همچنین از حساسیت و ایجاد جوش بر ر
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
نامه درخواست کالا چگونه نوشته می شود؟ (به همراه نمونه درخواست تجهیزات)

5 (100%) 2 vote[s]
نامه درخواست تجهیزات یکی از انواع نامه های اداری می باشد، در نامه اداری همیشه باید اصول و قواعد نوشتن نامه های اداری رعایت شود. در مطالب قبلی وب سایت دسته بندی سلسله مراتبی از انواع نامه های اداری همچون نامه درخواست فسخ قرارداد و درخواست انتقالی را ارائه داده ایم. در این مطلب نیز قصد داریم اصول نوشتن نامه درخواست کالا را شرح داده و نمونه ای از متن نامه درخواس
ماشین اصلاح حرفه ای کیمی KEMEI KM-9160

ساخته شده از بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت ممکن
جزو بهترین ماشین های اصلاح دنیا
مناسب سالن داران و آرایشگران حرفه ای 
دارای صفحه نمایشگر دیجیتالی
دارای موتور توربو 
دارای اهرم لغزنده تنظیم اصلاح مو
اصلاح دقیق دور سر (مناسب کار سایه )
دارای استند شارژ ایستاده
بدنه تمام فلزی با کیفیت فوق العاده مرغوب
تنظیم اندازه اصلاح از 3mm  تا 12mm به دلخواه
ضد اب

زبان های برنامه نویسی وب
مقدمه 
یکی از سوالاتی که به شدت پرسیده می شود انواع زبان های برنامه نویسی وب چی هستند. معمولا یکی از حوزه هایی که به شدت بازار کار خوبی دارد و میتوان روی آن حساب باز کرد زبان های برنامه نویسی وب هستش که میتوان گفت در این حوزه بخش های مختلف و متفاوتی وجود دارد. اگر بخواهیم انواع زبان های برنامه نویسی وب رو توضیح دهیم باید اول چند اصلاح رو تعریف کنیم بعد به سراغ این موضوع برویم.
در این مقاله به صورت اختصاصی میخوام فقط
فهرست تسک های مربوط به روز پنجم:
اصلاح نوع نمایش اسکرین شاتهای اپ
افزودن گزینه نوع اصلاح در انتشار اولین اپلیکیشن
تغییر تاریخ به صورت human readble
افزودن هدر به همه خروجی jsonها
اصلاح appspecial ها و تعیین جایگاه اپلیکیشن
اصلاح قسمت اپلود و ساین
تغییر توابع اتصال به دیتابیس به صورت bindParam و بهینه
اپلود سایت به روی هاست
ماشین اصلاح حرفه ای کیمی KEMEI KM-9160

ساخته شده از بهترین مواد اولیه با بالاترین کیفیت ممکن
جزو بهترین ماشین های اصلاح دنیا
مناسب سالن داران و آرایشگران حرفه ای 
دارای صفحه نمایشگر دیجیتالی
دارای موتور توربو 
دارای اهرم لغزنده تنظیم اصلاح مو
اصلاح دقیق دور سر (مناسب کار سایه )
دارای استند شارژ ایستاده
بدنه تمام فلزی با کیفیت فوق العاده مرغوب
تنظیم اندازه اصلاح از 3mm  تا 12mm به دلخواه
ضد اب
تمدید جواز تاسیس
در مقالات قبلی در خصوص جواز تاسیس، ضرورت اخذ آن و مزایایی که این مجوز برای دارنده ایجاب می کند مطالبی نوشته شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد تمدید جواز تاسیس صحبت کنیم. همان گونه که می دانید جواز تاسیس نوعی موافقت نامه اصولی است که برای مدت زمان یک سال معتبر می باشد. اما اگر بعد از گذشت یک سال هنوز مراحل احداث واحد صنعتی به سرانجام نرسیده باشد صاحبان سرمایه باید جواز تاسیس خود را تمدید نمایند. البته تمدید شدن آن منوط به
مشاوره انجام پایان نامه
انجام پایان نامه ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای بسیاری از دانشجویان یک دغدغه اصلی در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار می آید، بسیاری از دانشجویان در مسیر انجام پایان نامه خود نیاز به همراهی و مشاوره متخصصین این حوزه پیدا می کنند.
این مشاره شامل مراحل مختلفی می باشد از قبیل:
انتخاب موضوع
فصل اول پایان نامه
فصل دوم پایان نامه
فصل سوم پایان نامه
تحلیل آماری پایان نامه
نتایج پایان نامه و غیره
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نیز جدید و جذاب است)
ادامه مطلب
توصیه نامه یا ریکامندیشن لتر به چیست؟
توصیه نامه نوشته ای است که توسط کارفرما، استاد دانشگاه، مشتری، معلم یا شخص دیگری که می تواند یک فرد عادی و یا دانشگاهی باشد، نوشته شود. هدف از نگارش توصیه نامه بیان مهارت ها، دستاوردها و توانایی شخصی فرد است. از این توصیه نامه ها به عنوان راهنمایی برای نشان دادن اعتماد به شخص مورد نظر بدون استفاده می شود. اغلب توصیه نامه ها در خطاب به مدیر اجرایی شرکت ها یا ماموران پذیرش تحصیلی دانشگاه ها (به خصوص در مورد
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
نامه درخواست کالا چگونه نوشته می شود؟ (به همراه نمونه درخواست تجهیزات)

5 (100%) 2 vote[s]
نامه درخواست تجهیزات یکی از انواع نامه های اداری انگلیسی می باشد، در نامه اداری همیشه باید اصول و قواعد نوشتن ایمیل انگلیسی رعایت شود. در مطالب قبلی وب سایت دسته بندی سلسله مراتبی از انواع نامه های اداری همچون نامه درخواست فسخ قرارداد و درخواست انتقالی را ارائه داده ایم. در این مطلب نیز قصد داریم اصول نوشتن نامه درخواست کالا را شرح داده و نمونه ای از متن نام
سلام دوستان عزیز برای شروع به نوشتن پایان نامه باید مراحلی را در ابتدا پشت سر بگذارید...
1- انتخاب موضوع با توجه به علاقه منابع موجود و تازگی داشتن موضوع
2- سرچ در ایرانداک و اینترنت به طور کلی برای اینکه مطمئن شود موضوع مورد علاقه شما قبلا کار نشده است.
3- نوشتن درخواست و اعلام موضوعات مورد نظر همراه با معرفی استاد راهنما به کارشناس پژوهش دانشگاه،توجه داشته باشید درصورتی که استاد راهنما انتخاب نکنین اعضای گروه برای شما استاد با تجربه متناسب ب
اخیرا تعدادی از سران باند خود خوانده ی به اصطلاح اصلاح طلب  درخواست همه پرسی در خصوص برجام 2 (FATF)  را مطرح نموده اند  در پاسخ به این آقایان به طور خلاصه می توان چنین گفت:
آقایان به اصطلاح اصلاح طلب شما در انتخابات سال 1396 با متوسل شدن به دروغِ دور کردن سایه ی جنگ و در انتخابات سال 1392 هم با دروغِ از بین بردن تحریمها در صورت مذاکره با کدخدا و ایجاد رفاه توانستید رای مردم را بربایید و پیروز انتخابات شوید و همانگونه که خود واقفید در حال حاضر بجای این
ماشین اصلاح سر و صورت پروموزر PROMOZER MZ-9819

تکنولوژی اصلاح: برش مستقیم
جنس تیغه: فولاد ضد زنگ
قابلیت اصلاح با شماره صفر
خط زن
استفاده به صورت خشک و مرطوب
قابلیت شستشو: ندارد
منبع تغذیه:برق خانگی(با سیم) باتری قابل شارژ(بی سیم)
سایز شانه ها 12.9.6.3
دانشجویانی مشمول دارای معافیت تحصیلی که در اربعین حسینی قصد خروج از کشور را دارند می توانند با ثبت درخواست خود در سامانه اینترنتی در بازه زمانی 7 مهرماه لغایت 3 آبان ماه، بدون وثیقه و ضمانت نامه بانکی مجوز خروج از کشور را اخذ نمایند.
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
مشاوره پایان نامه تبریز
اصلاح و ویرایش پایان نامه و پروپوزال ارشد و دکترا
تحلیل آماری فصل چهارم پایان نامه با SPSS eviews stata amos
تحقیق ترجمه آمار مقاله بیس پروپوزال پایان نامه
ویرایش پایان نامه پروپوزال اصلاح
تحلیل آماری پایان نامه
نگارش پروپوزال و پایان نامه های کارشناسی ارشد دکتری
مشاوره سمینار پایان نامه
مشاوره پروپوزال نویسی و پایان نامه
بسم الله الرحمن الرحیمماه رجب ماه خداست، بنده رابطه اش را با خدا اصلاح مىکند،ماه شعبان ماه رسول خداست، رابطه با پیامبر و امامان علیهم السلام اصلاح مىگردد،ماه رمضان ماه مسلمین است، رابطه با آنان اصلاح مىگردد .صلوات یادتان نرود
//قابل اجرا در تمامی گوشی های اندروید///وکیل شما نمی خواهد این آگهی را بخوانید!!!مرجع کامل نمونه نامه های حقوقی شامل:دادخواست، شکوائیه، اعتراض، درخواست، اظهارنامه و...این
برنامه به منظور کاهش هزینه ها و برطرف کردن نیازهای مراجعین به دادسراها و
همچنین تسهیل در روند صدور انواع عریضه طراحی و اجرا شده است.
برخی از نامه های موجود در برنامه: شکایت ، دادخواست ، اظهارنامهایجاد
مزاحمت و ممانعت از حق، کلاهبرداری، تهدید به قتل، ایجاد مزاحمت برای
بان
۱- نامه خود را به کمک رایانه تایپ کنید. خواندن نامه های دستنویس کار دشواری است و ممکن است هیچ پاسخی برای آنها دریافت نکنید. اگر می خواهید نامه تان خوانده شود و جدی گرفته شود، باید آن را با استفاده از یک قالب نامه تجاری شناخته شده تایپ کنید.
حتی اگر قصد دارید نامه را با استفاده از ایمیل ارسال کنید، از یک برنامه استاندارد پردازش کلمه استفاده کنید. به طور معمول بهتر است نامه خود را بجای اینکه در بدنه ایمیل بنویسید در یک پیوست ارسال کنید. با این حا
عدم پیگیری برنامه ها که خودش ناشی از این است که تصویر کلی که برنامه های واحدهای مختلف در راستای چه استراتژی است نداریم
تعدد مدیران و سختی زیاد جلب اعتماد و نظر ایشان
نگاه فروشندگی داشتن به کارهای منابع انسانی ما نباید ایده مان را بفروشیم مثل یک فروشنده ما باید نیاز درخواست کننده را بشنویم طوری با یک دید جامع نیاز او  و سایرین پوشش داده شود به او پاسخ دهیم حالا شاید ما برای اینکه راه حل مان عمومی و برای همه سازمان باشد، کاملا متناسب بانیاز فر

کاربران گرامی ،محتوای این فایل شامل 22000 لغت نامه تخصصی فقه و حقوق در 240 صفحه می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.این لغت نامه بسیاری از لغات فقهی و حقوقی را ترجمه کرده است و فی الجمله ترجمه دقیقی دارد.ویژگی جالب این لغت نامه این است که برخی از عبارات فقهی و روایی مثل «المومنون عند شروطهم» را ترجمه کرده است. با توجه به اینکه فرمت فایل PDF هست، برای جستجو باید از سرچ در PDF استفاده کنید.
تصویر بخشی از فایل
ر
برای ثبت شرکت دارویی به مدارک زیر نیاز دارید:
-درخواست کتبی اخذ موافقت اصولی شرکت پخش سراسری یا استانی دارو
-تصویر اساسنامه شرکت با موضوع فعالیت در خصوص توزیع دارو
-تصویر آگهی روزنامه رسمی تاسیس شرکت و تغییرات آن
-نداشتن سوء فعالیت در امور دارویی و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی
-گواهی عدم سوءپیشینه اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل
-فرم تکمیل شده و تعهد نامه ی شرکت
-معرفی نامه کتبی معاونت غذا و دارو و دانشگاه مربوطه
مدیر عامل شرکت می بایست همز

ماشین اصلاح کیمی Kemei KM-5017
کد محصول : Kemei KM-5017
خط زن صفرو یک ریش تراش فوق العاده سریع بسیار سبک و خوش دست
یک ماشین اصلاح مقرون به صرفه اما شگفت انگیز 
اصلاح جادویی و خارق العاده 
کیفیت باور نکردنی و بسیار خوش دست 
شانه های کامل
پرقدرت و شارژی وبرق مستقیم
سلام وعرض ادب! همکاران محترم توجه نمایند:
✍گزینه آزادسازی در سناد حذف شده است.
✍در صورت انتقال دانش آموز به مدرسه ای دیگر مدرسه جدید حتما باید درخواست انتقال را در سناد ثبت کند و مدرسه شما در سناد آن را تایید کند.
✍تاکید می شود دانش آموز انتقال رفته از این به بعد باید جزو دفتر آمار و امتحانات باشد.
✍برای اصلاح آدرس دانش آموران انتقالی از مناطق دیگر توجه لازم را داشته باشید.
✍اگرمشکلی پیش آمده و حتما باید دانش آموز آزادسازی شود با ذکر علت در
یا سمیع

برای برنامه ی میلاد مدرسه از روی کتابی که دستش بود دنبال مطلب میگشت، کتاب پر از داستان های کوتاه از زندگی امام حسن عسکری ع بود؛ از خوش قولی و علم تا دلسوزی و مِهر و احترام؛ بعضی داستان ها رو بلند برام میخوند: "امام جواب سوال همه را میداد، به زبان خودشان". " حتی نامه های نوشته نشده را هم بی جواب نمیگذاشت" "حواسش حتی به حرف هایی که فقط از دل میگذشتند و به زبان نمیرسیدند هم بود."توی فکرم چرخ میخوره: امام زبان حرف های گفته نشده را هم میدانست،
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان انگلیسـی
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
چه زمانی برای مکاتبه با اساتید بهتر است؟
اواخر تابستان مکاتبات را انجام دهید که در اینصورت یک ماه تا سه ماه به طول خواهد انجامید تا پاسخی دریافت کنید. اگر استاد مذکور پاسخی نفرستادند، مجددا برای او ایمیل ارسال کنید. دقت کنید که در هر دپارتمان به یک نفر بیشتر ایمیل نزده باشید! نهایتا حدود بازه مهر و آبان ماه باید درگیر امتحانات زبان و جی ار ای (اگر لازم است) شوید و به تدریج  فرم‌های پذیرش را پر کنید.
مهلت‌ها از اواخر آبان شروع می‌شوند و پایان
همیشه یعنی همیشه؛ همیشه باید خدای را یاد نمود در جان و زبان و از او درخواست اصلاح امور را داشت؛ چه که انسان به همه چیز احاطه ندارد و همه چیز را دانا نیست؛ پس از او خواهش کنیم و البته خواهش بهترین ها را هم داشته باشیم؛ مادیات هر چند که گاهی ضروری هستند اما همیشه بهترین نیستند؛ پس اگر مادیات را از خدا خواستاریم، از همو خواستار بهترین اثر از این شیء برای تحقق کمال انسانی و نجات خود باشیم.
ادامه مطلب
https://forms.gle/khhxNBShM9mxoFkXA
1⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مبانی امنیت در ارتباطات با کد درس 6625
---------------------------------
https://forms.gle/HZt1nf8Ea5sFKxVZ8
2⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مخابرات دیجیتال با کد درس 6614
https://forms.gle/CpzVeCMDwJhsRGYy6
3⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس نگهداری و بهره برداری سیستم های ثابت و سیار با کد درس 6626
https://forms.gle/311CPNjPhmeCUqDCA
4⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس ریاضی کاربردی با کد درس 6599
<iframe src="https://d
خوب در راستای اینکه دیگه با یک روش جلو نمیرم که باز مشکلی برای پیش نیاد
رفتم برای اماده کردن مدارک ویزای جستجوی آلمان
مدارک مورد نیاز
1 .فرم درخواست برای اقامت بلند مدت که می توانید فرم از لینک زیر دانلود کنید
این فرم باید تکمیل بشه و امضا بشه2. عکس گذرنامه ای3. مدرک تحصیلی ایران (مهر مترجم، مهر دادگستری، مهر امور خارجه)4. تایید مدرک تحصیلی ایران (در صورت نیاز)5. رزرو هتل برای تایم اولیه اقامت یا دعوتنامه از دوستان6. مدرک زبان انگیسی یا آلمانی (در
همانطور که اشاره شد به سبب اینکه خواندن رزومه
معمولا وقت گیر است و ممکن است متن نامه را طولانی نماید، توصیه می گردد
رزومه را بصورت پیوست ارسال کرده و از نوشتن آن در متن نامه پرهیز گردد.
مدیریت محترم ….
با سلام وعرض خسته نباشید
احتراما به استحضار می رساند عطف به اطلاعیه شماره ….. مورخه …. در باب
موضوع استخدامی، اینجانب ….. فرزند ….. به شماره ملی …. به پیوست ، مشخصات و
سوابق شغلی خود را تقدیم می دارم. امید است تجربیات و ویژگی های اینجانب
از ج
بالویی 2:✅ تا میتونید بسم الله بگید:
در روایت آمده چون بنده را پای میزان حساب حاضر می کنند نامه اعمال او را در حالی که مملو از افعال و کردار زشت است به دست او میدهند، بنده در حین گرفتن نامه اعمال بنابر عادتی که در دنیا به گفتن «بسم الله الرحمن الرحیم» داشته آن را بر زبان جاری می‌کند و نامه اعمال را به دست می‌گیرد، چون نامه اعمال را می‌گشاید آن را سفید می‌بیند، در حالی که هیچ عمل بدی در او نوشته نشده است.
در این هنگام بنده عاصی به فرشتگانی که ح
اصلاح طرح لبخند برای همگان حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی لبخند خواهد توانست زیبایی چهره فرد را تضمین نماید و برای زیبایی بخشیدن به دندان ها و لبخند خود راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که این راه ها در حالت کلی به دو نوع خانگی و کلینیکی دسته بندی می شوند. روش های کلینیکی سریعترین روش برای اصلاح کردن طرح لبخند خواهند بود.
ادامه مطلب
داشتم توی برنامه اینستاگرام می چرخیم که پیداش کردم نمی دونید چقد هول شدم نمی دونستم چیکار کنم درخواست دادم و از دیروز منتظر بودم تا تایید کنه امروز تایید کرد و‌درخواست داد برای فالو کردن من .منم تایید کردم ولی دل توی دلم نیست که وپیام میده یا نه اصلا نمی دونم چرا درخواست دادم و اینقدم خودمو اذیت می کنم دیگه ذهنم کار نمی کنه یعنی چی میشه؟؟؟اگه پیام داد جواب بدم ندم....
بعدا نوشت: هنوز پیام نداده چرا من درخواست دادم:(
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
شرکت خدماتی   تعمیرسرا  ارائه دهنده خدمات عیب‌یابی و تعمیر یخچال فریزر با تضمین کیفیت در برندها و مدل‌های ایرانی و خارجی موجود در بازار است.
اگر شما هم در منزلتان یک دستگاه یخچال فریزر دارید که به دلیل خراب شدن و از کار افتادن، قادر به استفاده از آن نیستید و قصد استفاده مجدد از آن را دارید، بدون شک نیازمند یک فرد متخصص هستید که توانایی بررسی فنی و عیب‌یابی دقیق دستگاه شما را داشته باشد و بتواند جوری دستگاه شما را تعمیر کند که از هر نظر اطم
با آموزش کامل پاک کردن درخواست های در حال انتظار در صفحه اینستاگرام خود بدون وجود ربات با آموزش کامل قزوین مارک همراه باشید.
حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید به درخواست هایی که در حالت انتظار باقی مانده دسترسی پیدا کنید.
ما در این مقاله به شما کمک می کنیم علاوه بر پیداکردن این درخواست ها به زبان ساده آنها را در عرض چند ساعت به هر تعدادی که باشند از صفحه اینستاگرام خود پاک کنید.
با آموزش کامل ما همراه باشید و سوالات خود را می توانید در بخش ک
قبل از تهیه درخواست نامه شغلی درباره ی نوع کاری که طالب آن هستید بررسی کنید و در خواست نامه به صورت اجمالی به اطلاعات خود درباره ی آن شغل اشاره کنید. مطمئنا این طرز برخورد بسیار موفق واقع می شود. زیرا نشان می دهد که شما دارای قوه ی تصور و علاقه مند به شغل مورد تقاضا هستید.
ادامه مطلب
قبل از تهیه درخواست نامه شغلی درباره ی نوع کاری که طالب آن هستید بررسی کنید و در خواست نامه به صورت اجمالی به اطلاعات خود درباره ی آن شغل اشاره کنید. مطمئنا این طرز برخورد بسیار موفق واقع می شود. زیرا نشان می دهد که شما دارای قوه ی تصور و علاقه مند به شغل مورد تقاضا هستید.
ادامه مطلب
آموزش مقدماتی زبان انگلیسی
اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتاد
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازی زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازی مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازی آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
آموزش مقدماتی زبان انگلیسی
اگر از آن دسته از زبان‌آموزانی هستید که کلاس‌های گروهی را تجربه کرده‌اید، رفت‌وآمد در مسیرهای پرترافیک، کلاس‌های پرجمعیت، هم‌سطح نبودن و عدم هماهنگی به لحاظ علمی و از همه مهم‌تر، قرار گرفتن در معرض اشتباهات دیگر زبان‌آموزان (چه گرامری و چه تلفظی) از مشکلاتی است که به خوبی از آن‌ها آگاه هستید. به همه‌ی این‌ها، مقرون به صرفه نبودن کلاس‌های خصوصی را هم اگر اضافه کنید، مجموعه‌ی دلایل شما برای به تعویق افتاد
اوایل بهم می گفت آجی
بعد شد مامان
بعد تر آله
فکر می کنین چند وقته چی صدام می زنه؟ نامه!

+تو خونه ما، آدم بزرگا هم مثل بچه ها حرف میزنن.حالا گفت و گوی  این چند وقت  اخیر این طوری صورت می گیره:نامه یه چای میریزی برامون؟ نامه میای بریم بیرون؟ گوشی رو بده به نامه.نامه کجایی؟نامه کجا میری؟!
*نامه صورت دیگری از فاطمه است که خواهرزاده ی دو ساله ام مرا صدا میزند :)
++اون یکی خواهر زاده ام که بزرگتره بهم میگه: خاله فاطمه..اما وقتی خیلی دوستم داره و میخواد
با شیوع کرونا کلاس های درسی و دانشگاه ها شیوه درسی دیگری را برای آموزش پیش گرفته اند و سعی دارند تمام خدمات تحصیلی را به صورت آنلاین برگزار کنند. با توجه به شرایط پیش آمده دانشگاه ها روش جدیدی را برای نظارت بر پایان نامه ارائه داده اند.
مدیر پژوهشی دانشگاه اصفهان گفت: تنظیم شیوه‌نامه دفاع از پایانامه‌ها به صورت برخط از ۱۸ فروردین به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه رسید و به معاونان دانشکده‌های دانشگاه اصفهان ابلاغ شد.
مهدی مومنی گفت در این شیو
ویرایش مقاله چیست؟
چرا ویرایش متن مقالات انگلیسی مهم است؟ویرایش مقاله و اهمیت آن: ویرایش (editing) می تواند شامل تصحیح، خلاصه سازی، سازماندهی، و بسیاری اصلاحات دیگر بر روی یک نوشته یا رسانه با هدف تولید یک اثر صحیح، یکدست، دقیق و کامل باشد. ویرایش مقاله و متن آنگاه که به انجام عمل تصحیح نوشته در زبان دیگری مربوط می شود جساسیتی ویژه می یاید. در این حالت اغلب اوقات ویرایش نیتیو مورد نیاز است؛ ویرایشی که توسط فردی انگلیسی زبان با تحصیلات آکادمیک م
کمیته‌ مشاوره‌ ملی‌ کودکان‌ معلول‌ تعریف‌ زیر را ارائه‌ نموده‌ است‌:
((کودکان‌ مبتلا به‌ اختلال‌ یادگیری‌ در یک‌ یا چند فرایند اساسی‌ روان‌ شناختی‌ از قبیل‌ فهم‌ مطالب‌ زبان‌گفتاری‌ یا نوشتاری‌ مشکل‌ دارند، این‌ اشکالات‌ به‌ صورت‌ اختلالاتی‌ در گوش‌ دادن‌، فکر کردن‌، صحبت‌ کردن‌،خواندن‌، نوشتن‌، هجی‌ کردن‌ یا حساب‌ کردن‌ ظاهر می‌شود. این‌ تعریف‌ شامل‌ مشکلات‌ ادراکی‌، آسیب‌ مغزی‌،اختلال‌ جزئی‌ مغز، اختلال
( این نامه هم اکنون در موزه گلستان نگهداری میشود)

این ماجرای واقعی در مورد شخصی به نام نظرعلی طالقانی است

که در زمان ناصرالدین شاه ،دانش اموزی در مدرسه ی مروی تهران بود
و بسیار بسیار آدم فقیری بود.

یک روز نظرعلی به ذهنش می رسد که برای خدا نامه ای بنویسد.

نامه ی او در موزه ی گلستان تهران تحت عنوان "نامه ای به خدا" نگهداری می شود.

مضمون این نامه :

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت جناب خدا !

سلام علیکم ،
اینجانب
ادامه مطلب
این بخش از جشنواره  برای دانش‌آموزان دوره اول متوسطه اضافه شد که شامل ۶ رشته می‌باشد.
زبان و ادبیات فارسی(احساس واژه ها)
پژوهش
دست‌سازه‌ها
زبان انگلیسی (فقط برای دانش‌آموزان پایهٔ هشتم)
علوم آزمایشگاهی (فقط برای دانش‌آموزان پایهٔ هفتم)
بازارچهٔ کار و فناوری  میتوانید شیوه نامه را از اینجا دانلود کنید
  بیمه‌نامه عبارت است از پوشش صدمات بدنی و بیماری بیمه‌شده که پس از
شروع سفر به خارج  بروز کرده و یا عارضه ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی که
ابتلا به آن یا آغاز آن، پس از شروع سفر به خارج بوده و موجب درخواست امداد
از طرف بیمه‌شده یا نمایندگان او شود . شرکت بیمه رایزشوتز که مقر در
آن کشور آلمان است با همکاری شرکت بیمه ملت، خدمات زیر را تنها به هنگام
سفر بیمه‌شده در خارج ازکشور و محل اقامت او ارائه خواهد کرد؛ اعتبار
بیمه‌نامه مسافران عازم به
سرویسکاران با توجه به نیاز شما عزیزان به تعمیر پکیج بوتان در صدد تاسیس مراکز معتبر تعمیر پکیج بوتان در سراسر سطح شهر برآمد تا همواره پشتیبان شما باشد. در صورتی که دارای برگه ضمانت نامه می باشد شما می توانید از نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان درخواست کمک نماییید. اما اگر به هر دلیلی به برگه ضمانت نامه دسترسی ندارید می توانید با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن خود را به شما برسانیم.
ادامه مطلب
گزارشگری مالی از بعد صحت ، قابلیت اتکاء و کیفیت رسید . که در این صورت توسعه ICT 104 این معیارهای کیفی اطلاعات را محقق خواهد نمود . یکی دیگر از چالش های مربوط به اجزای زبان جدید این است که طراحان نرم افزارهای حسابداری باید با انجام فعالیت های مدرن ، نرم افزارهای موجود…
ادامه مطلب

1⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مبانی امنیت در ارتباطات با کد درس 6625
https://forms.gle/HZt1nf8Ea5sFKxVZ8

2⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس مخابرات دیجیتال با کد درس 6614
https://forms.gle/CpzVeCMDwJhsRGYy6

3⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس نگهداری و بهره برداری سیستم های ثابت و سیار با کد درس 6626
https://forms.gle/311CPNjPhmeCUqDCA

4⃣فرم ثبت درخواست برگزاری کلاس ریاضی کاربردی با کد درس 6599
<iframe src="https://docs.google.com/forms/
✅زبان اول:تاییدوتشویق
اگرهمسرشماجزء آن دسته از افرادی هست که دوست دارد از او تمجیدکرده،بنابراین حتی اگر یک لیوان چای برایتان آورد این کار را انجام دهید.
✅زبان دوم:اختصاص وقت
آیادقت کردید به شکایات همسرتان که هیچ وقتی برایشان نمی گذارید؟این یعنی زبان محبت شما وقت گذاشتن است و بدانید این وقت گذاشتن یعنی تمرکزوتوجه به همسر نه صرفاًدرکناراوبودن.
✅زبان سوم:هدیه کردن
بدانید ازنظرکسی که زبان محبت اودریافت هدیه است قیمت هدیه چندان ارزشی ندار
خب بعد از مدت ها وقت آن شد یک پس دیگر درباره انجام پایان نامه برای شما عزیزان بنویسم که اینار رشته حسابداری را برای شما انتخاب کرده ایم.
دوستان زیادی از ما سوال کردند که کسانی که در رشته حسابداری مشغول به تحصیل هستند چگونه می توانند یک پایان نامه خوب بنویسند؟
قبلا هم گفته ایم فرق نمی کند که چه رشته ای می خوانید و باید برای انجام پایان نامه خود وقت کافی بگذارید زیرا همه چی به پایان نامه شما دارد و اگر بخواهید یک جای خوب استخدام شوید، حتما باید
هروقت نیاز بود چیزی را از شخص بخواهیم یا مطالبه بکنیم برایش اظهار نامه میفرستیم.اظهارنامه دعوا نیست بلکه اظهارنامه فقط یک ابلاغ رسمی به شخص خوانده است.برای هرچیزی اظهارنامه نمیفرستند،باید در نوشتن اظهارنامه دقت کرد که در آن توهین و تهدید به کار نرود.در اظهار نامه مدت را خودمان تعیین میکنیم.⚜️باید توجه بکنیم در دعواهای مالی که مثلا شخص کلاهبرداری کرده باشد،نیازی به فرستادن اظهارنامه نیست چون احتمال دارد شخص اموال خود را به نام شخص دیگری
نگارش پایان نامه معماری، شهرسازی و عمران، از نوشتن  پروپوزال تا طراحی نهایی، تری دی مکس،
شیت بندی، ماکت سازی و انیمیشن سازی، محاسبات، تحلیل و... در شبکه معماران ایران.
شما کافیست موضوع پایان نامه را در وب سایت شبکه معماران ایران ثبت نمایید متخصصین ما 
سفارش شما را در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انجام می دهند
نگارش پایان نامه معماری، شهرسازی، عمران به دو صورت ارائه می گردد:                          
گام به گام : این خدمات به صورت کلکس
یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.

دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب
تا حالا به این فکر کرده اید که چقدر خوب می شد اگر زبان انگلیسی را در خانه ی خودتان یاد می گرفتید؟ هم خیلی راحت است و هم مزایای زیاد دیگری دارد. مثلا اگر خیلی دوست داشته باشید انگلیسی یاد بگیرید اما وقت کافی نداشته باشید، یا اگر موسسه های زبان از خانه یا محل کارتان خیلی دور باشند یا هزینه های شان خیلی زیاد باشد، در این صورت بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل است. شاید الان دارید به این فکر می کنید که یاد گرفتن مکالمه در خانه خیلی س
1. نامه راجع به لایحه بودجه
2. نامه نخست به رئیس محترم جمهور
3. نامه به رئیس محترم مجلس دربارۀ تعارض منافع عمومی و خصوصی پزشکان
4. نامه دوم به رئیس محترم جمهور (نامه تبیینی مربوط به مورد 2) دربارۀ راهکارهای کوتاه و میان مدت دربارۀ بهبود محیط کسب و کار
سلام خدمت دوستان عزیز و همراه همیشگی وبلاگ ما. در این پست قصد داریم راجب ویژگی یک پایان نامه خوب صحبت کنیم که چه کارهایی باید انجام دهید و چگونه می توانید در نوشتن یک پایان نامه حرفه ای موفق باشید.
همانطور که می دانید یک پایان نامه خوب مقاله بیس است. یعنی اینکه شما براحتی باید بتوانید از یک پایان نامه مقاله در سطح بین المللی استخراج کنید.
دومین نکته اینکه پایان نامه شما نباید عنوان تکراری داشته باشد و کاملا باید نو و دست اول باشد.
سوم نکته پای
قوانین و مقررات شرکت تکسو 

حفظ خط حمایتی
انتقال گروه فروش فقط در شرایط ذیل و با اجازه شرکت امکان پذیر است.
یک مشاور که خواهان انتقال به حامی متفاوت با یک یا چند مشاور زیرمجموعه است باید این کار را تنها با تائید مکتوب و صریح شرکت انجام دهد. به‌علاوه مشاور  باید درخواست مکتوب خود را به همراه مدارک زیر به شرکت  ارائه دهد :
1- نامه مکتوب امضا شده توسط تمامی مشاورین بالادست در خط حمایتی فعلی تا سطح مدیر
2- گواهی پذیرش مکتوب از جانب حامی مشاور جد
به چه علّت وبلاگ را انتخاب کردم؟
چون چاره‌ی دیگری نداشتم و وبلاگ را کم دردسرترین شبکه‌ی اجتماعی یافتم!
اشکالات اینستاگرام و شبکه‌های مشابه:
1. به شدّت مستهجن و سکسی هستند!
2. تولید محتوای فاخر، زحمت فراوان داشت.

اشکالات تلگرام و سروش و شبکه‌های مشابه:
1. سیستم باز ندارند و فقط اعضا و کسانی که پیام برایشان بازارسال می‌شود، پیام‌ها را می‌بینند.
2. جذب عضو خیلی سخت است.
اشکال تالارهای گفت و گو:
1. مدیریت یک عدّه که اصلا با افکارشون موافق نیستم.
2.
با استفاده از نوع داده ای اصلاح کننده ها (Data Type Modifier) های موجود در زبان برنامه نویسی C++ می توانید نوع متغیرها را تغییر دهید.لیست انواع نوع داده ای اصلاح کننده ها در اینجا قرار گرفته است:
signed
unsigned
long
short  
اصلاح کننده های  signed، unsigned ،long و short  می توانند برداده های مبتنی بر integrer اعمال شوند. علاوه بر آن signed و unsigned می توانند بر char و long نیز اعمال شوند. برای مثال unsigned long int.Modifire های signed و unsigned می توانند به عنوان پیشوندی برای Modifire های long و short اس
به فصل زیبای پایان نامه نزدیک شدم. یعنی رسیدم
اون نمره زیبا و قشنگی که سر درس سمینار گرفتم باعث شد از هرچی پایان نامه است زده بشم
حالا چاره ای نیست دیگه
بریم ببینیم تهش چی میشه
هر الاغی هم از راه میرسه میپرسه پایان نامه ام رو چی کار کردم
آقا جان سخته ننوشتم!
کلا من آدم کارهای سختم
انجامشون نمیدم!
انقدر عصابم خورده که به همه چیز و همه کس فحش میدم :)
کسی که غافل باشد ونداند که مسافر است،درجای خود می ماند،
چناچه سعدی گفته است:
حَرم درپیش است وحرامی درپس،
اگررفتی؛بُردی
واگرخفتی،مُردی

شیطان صریحا گفت من درکمینم:

قَالَ فَبِمَا أَغْوَیْتَنِی
لَأَقْعُدَنَّ لَهُمْ صِرَاطَکَ الْمُسْتَقِیمَ 
ﻔﺖ : ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﺮﺍ ﺑﻪ ﺑﻴﺮﺍﻫﻪ ﻭ ﻤﺮﺍﻫﻲ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻲ ، 
ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺑﺮ ﺳﺮ ﺭﺍﻩ ﺭﺍﺳﺖ ﺗﻮ 
[ ﻛﻪ ﺭﻫﺮﻭﺍﻧﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﺍﺑﺪﻱ ﻣﻰ ﺭﺳﺎﻧﺪ ] ﺩﺭ ﻛﻤﻴﻦ ﺁﻧﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻧﺸﺴﺖ.

و
آموزش تایپوگرافی حروف فارسی در فتوشاپدر دنیای اسکریپت عربی ، منطقه ایران کنونی از نظر تاریخی دارای موقعیتی از اهمیت ویژه ای بوده است. این فرهنگ متمایز از تولید متن را توسعه داد ، با شیوه نگارش نستعلیق که از پانزدهم پدیدار شد.قرن ، و که به یکی از ویژگی های بسیار پیشرفته تبدیل شدهنر کتاب فارسی (شکل 4.1) .1 در واقع ، نستعلیق به سبک غالب تبدیل شدبا برآوردها نشان می دهد که 75٪ از کل تولیدات نوشتاری که از نیمه قرن پانزدهم در ایران شروع می شود در این دست
زبان ترکی استانبولی که با نام‌های تورکیش
تورکجه (Turkish Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) نیز شناخته
می‌شود، یکی از اعضای زبان ترکی بوده که خود زبان ترکی زیرشاخه‌ای از
زبان‌های آلتایی می‌باشد. زبان آلتایی یک خانواده‌ی زبان گسترده شاملِ
زبان‌های ترکی، مغولی، تونگورزی و قسمتی از زبان کره‌ای است که گستره‌ی از
سیبری تا آسیای شرقی کشیده شده است.
ادامه مطلب
 برخی تاریخ‌های مهم نیمسال اول ۹۸-۹۹ طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور ( ترم پاییز - مهرماه ) + بنا به درخواست دانشجو
1⃣ درخواست تغییر رشته و گرایش:➕ ۹۸/۶/۳ تا ۹۸/۷/۱۳
2⃣ درخواست مهمان ( موقت و دائم ) :➕ ۹۸/۶/۳ تا ۹۸/۷/۶
3⃣ انتخاب واحد :➕ ۹۸/۶/۱۶ تا ۹۸/۶/۲۳
4⃣ درخواست وام :➕ از زمان شروع ثبت‌نام تا پایان ثبت‌نام
5⃣ درخواست معرفی به استاد :➕ ۹۸/۶/۱۶ تا ۹۸/۹/۱۲
6⃣ شروع کلاس‌ها :➕ ۹۸/۶/۲۳ تا ۹۸/۹/۲۷
7⃣ ثبت نام، انتخاب واحد و تشکیل پرونده ورودی‌های جدید :
3-      پیشنهاد موضوع پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد به شرح زیر مطرح و بعد از بررسی و تبادل نظر مورد تصویت یا رد قرار گرفت.

*

دانشجو

رشته

راهنما

مشاور

نظر گروه

1

عباس نکویی

حقوق جزا و جرم شناسی

دکتر نقوی

دکتر قاسمی

با اصلاح موضوع به نقش دوستیابی در گرایش کاربران به انحرافات جنسی و راهکارهای مقابله با آن تصویب شد. (عدم سابقه پژوهشی آورده شود)

2

نبی اله خالدی

فقه و حقوق اسلامی

دکتر شادمان فر

دکتر سمیعی

با اصلاح موضوع به بررسی و نقد
پکیج زبان شامل پاسخ نامه کاملا تشریحی زبان دکتری معماری سال 98
داوطلب کنکور دکتری معماری هستم و علاقه مند به زبان سال گذشته با درصد زبان حدود 25 رتبه 190 رو کسب کردم البته مصاحبه نرفتم. چون راستش یه دلیل شرایط زندگیم عجله ای برای دکتری گرفتن ندارم کلاس زبان دکتر رستمی رو رفتم. من که از زبان بیزار بودم شیفته اش شدم و تصمیم گرفتم پاسخ نامه تشریحی سوالات دکتری زبان معماری رو آماده کنم. همینجا از استاد گرامی،دکتر رستمی، تشکر می کنم، هرچند تقریبا
گیری بهتر و در نهایت اطلاعات با کیفیت بهتر به چشم می آید . زبان گزارشگری توسعه پذیرXBRL تولید کنندگان و استفاده کنندگان اطلاعات مالی را قادر به حذف فعالیتهای پر هزینه دستی که معمولاً زمان بر و پرمشقت هستند می کند ، از طرف دیگر با استفاده از XBRL فعالیتهای زمان بر و پر…
ادامه مطلب
نهج البلاغه :
نامه امیر المومنین علیه السلام به مالک اشتر 
از خداوند بزرگ ، با رحمت گسترده ، و قدرت برترش در انجام تمام خواسته ها ، درخواست می کنیم که به آنچه موجب خشنودی اوست ما و تو را موفق فرماید و پایان عمر من و تو را به شهادت و رستگاری ختم فرماید.
نامه ۵۳هفته نامه اجتماعی فرهنگی محور

سوالات تحقیق 
رسیدگی به اختلاف و اشتباهات ثبتی در کدام مراجع انجام می گیرد؟آیا آرای هیات نظارت و شورای عالی ثبت قابل شکایت در مراجع قضایی می باشد یا خیر؟ و در صورت قابل شکایت بودن تحت چه شرایطی؟آیا تمام اشتباهات ثبتی الزاماً باید در هیات نظارت و شورای عالی ثبت مطرح بشود یا طریق دیگری نیز وجود دارد؟ بررسی منابععمدتاً از مجموعه قوانین ثبتی و بخشنامه ها و آیین نامه ها و سایر منابع و کتب ثبنی موارد مزبور مطالعه و استخراج گردیده است.
 نتایج م
قابل توجه مدارس استان-کلیه مقاطع:موضوع : رفع و پیگیری مشکلاتهمانطور که همه مدیران و معاونین محترم اجرایی مدارس مستحضر می باشند جهت تسریع در رفع مشکلات سناد مدارس کلیه مشکلات سناد میبایست از طریق ثبت در سامانه پشتیبانی سناد (ساپورت) با آدرس:Support.snd.medu.irو با وارد کردن کدملی و رمز مدیر مدرسه پیگیری گردد.لذا فقط از همین طریق موارد ارسال و پیگیری گردد.ضمنا حتما توجه گردد در هنگام ارسال درخواست میبایست در قسمت موضوع نام مدرسه و نام منطقه و نام دانش
رایج ترین سوال دانشجویان در خصوص تحصیل در فرانسه در رشته های پزشکی دانشگاه های این کشور به شرح زیر است : 
1- تحصیل پزشکی در فرانسه بدون مدرک زبان شدنی است ؟ پاسخ : بله. قبل از اقدام به پذیرش در دانشگاه های فرانسه باید مدرک زبان b2 فرانسوی را دریافت کنید. 
تحصیل در فرانسه
فرانسه کشوری مهاجر پذیر مخصوصا در زمینه تحصیلی است. خدمات دانشگاه های فرانسه باعث شده تا دانشجویان به ادامه تحصیل در فرانسه فکر کنند. تحصیل رایگان در فرانسه واژه ای است که شاید
آئین نامه شناسایی و توقیف اموال مدیون در اجرای اسناد رسمی بلاخره به تصویب رئیس قوه قضائیه رسید اما 2 نکته اسااسی در این آیین نامه وجود دارد که طرح ان به عنوان اطلاعات عمومی برای دوستان مفید به نظر می رسد :
1 - مطابق ماده دو آیین نامه من بعد بستانکاران اسناد رسمی لازم الاجراء ( اسناد رسمی ) برای مطالبه طلب خود ( مانند مهریه , مطالبات بانک ها و ...) ابتدا باید از طریق اداره اجرای سازمان ثبت ، اجرای مفاد سند را درخواست نماید و طرح دعوی مطالبه موضوع اجر
سلام و درود به دنبال کنندگان خانواده برتر
من به واسطه شغلم مجبورم صورتم رو هر روز اصلاح کنم، سوالم از آقایان با تجربه است که آیا فوم بهتره یا خمیر یا ژل اصلاح، از ژیلت بلو 3 استفاده میکنم کلا خیلی محدودم باید اصلاح روزانه بکنم، کدوم رو پیشنهاد میدید، اینم عرض کنم که یک بار موافق جهت و یکبار مخالف جهت اصلاح میکنم برای اصلاح بهتره افراد با تجربه کدوم رو استفاده کنم، فول و خمیر و یا ژل اصلاح کدوم اصلاح صاف تری و دقیق تری میده که مو باقی نمی نونه.
این بخش از جشنواره  برای دانش‌آموزان دوره اول متوسطه اضافه شد که شامل ۶ رشته می‌باشد.
زبان و ادبیات فارسی(احساس واژه ها)
پژوهش
دست‌سازه‌ها
زبان انگلیسی (فقط برای دانش‌آموزان پایهٔ هشتم)
علوم آزمایشگاهی (فقط برای دانش‌آموزان پایهٔ هفتم)
بازارچهٔ کار و فناوری  میتوانید شیوه نامه را از اینجا دانلود کنید
سفارش رساله
انجام پایان نامه ارشد و انجام پایان نامه دکتری برای بسیاری از دانشجویان یک دغدغه اصلی در دوران تحصیلات تکمیلی به شمار می آید، بسیاری از دانشجویان در مسیر انجام پایان نامه خود نیاز به همراهی و مشاوره متخصصین این حوزه پیدا می کنند.
این مشاره شامل مراحل مختلفی می باشد از قبیل:
انتخاب موضوع
 نگارش پروپوزال
فصل اول پایان نامه
فصل دوم پایان نامه
فصل سوم پایان نامه
تحلیل آماری پایان نامه
نتایج پایان نامه و غیره
رایج ترین سوال دانشجویان در خصوص تحصیل در فرانسه در رشته های پزشکی دانشگاه های این کشور به شرح زیر است : 
1- تحصیل پزشکی در فرانسه بدون مدرک زبان شدنی است ؟ پاسخ : بله. قبل از اقدام به پذیرش در دانشگاه های فرانسه باید مدرک زبان b2 فرانسوی را دریافت کنید. 
تحصیل در فرانسه
فرانسه کشوری مهاجر پذیر مخصوصا در زمینه تحصیلی است. خدمات دانشگاه های فرانسه باعث شده تا دانشجویان به ادامه تحصیل در فرانسه فکر کنند. تحصیل رایگان در فرانسه واژه ای است که شاید
ما نباید کورعمل کنیم. نباید پتانسیل‌های اجتماعی به تجمع‌های بی‌هدف و برای تخلیه‌ی هیجان ختم شود. باید پتانسیل‌های اجتماعی در جهت درست اصلاح موارد مورد نیاز استفاده شود. مردمی که هیجان دارند هستند که می‌توانند برای اصلاح ساختارها هزینه بدهند. در شرایط عادی مردم ریسک دادن هزینه برای تغییر ساختارها را نمی‌دهند به به نظر می‌رسد در شرایطی مثل شرایط کنونی که پتانسیل اجتماعی در ایران به حد بسیار بالایی رسیده است باید این پتانسیل‌ها به سمت
آشنایی با بخش نامه های نهج البلاغه (نامه شناسی نهج البلاغه)

تعداد نامه‌ ها
موضوع نامه ها
طولانی‌ترین و کوتاه‌ترین نامه ها
مخاطب نامه ها
نامه های مشهور
ترتیب نامه ها
زمان و مکان نامه ها

لطفا کلیپ رو در "ادامه مطلب" ببینید و به دوستانتون هم ارسال کنید
ادامه مطلب
شهرو
لغت‌نامه دهخدا
شهرو. [ ش َ ] (اِخ ) شهربانو زنی زیبا از کشور ماه آباد (= ماد) بود که شاه موبد شیفته ٔ او گردید و از او درخواست که به ازدواج وی درآید و شهربانویش گرداند. شهرو بپاسخ گفت که مویش بسپیدی گرداییده و از او فرزندان آمده است و چون «ویرو» پسری دارد آنگاه شاه با او پیمان کرد که اگر دختری آورد او را به زنی به وی دهد. پس از چند سال شهرو دختری آورد که او را «ویس » نامید و به دایه سپرد و این دایه او را با خود به سرزمین خویش «خوزان » برد. دایه سرپ
سلام دوستان
میخوام تجربه م رو در مورد اصلاح صورت بگم. اولا بگم من پوستم معمولیه، یعنی نه چربه نه خشک، در حالت نرمال مشکلی نداره ولی خیلی زیاد به اصلاح حساسه! به طوری که  برای اصلاح از روش های سنتی مث بند زدن گرفته تا روش های جدید وکس و دستگاه و چسب و موم و تیغ و ژیلت ... و هر چیزی که بگی خارجی، ایرانی با مارکهای مختلف ، میزدم بعد از اصلاح جوش های زیادی میزد و متورم میشد. 
بعد از اون مجبور بودم از پماد گرفته تا ماسک های گیاهی و خانگی میزدم تا سوزش و
پایان نامه یکی از واحدهای درسی در دانشگاه است که شما باید حتما برای فارغ التحصیل شدن باید آن را به نحو احسن انجام دهید. انجام پایان نامه حقوق یکی از دشوارترین پایان نامه ها در رشته انسانی است و به صورت کامل توضیح می دهیم که چگونه باید انجام دهید. این مقاله بخشی کپی شده از موسسه انجام پایان نامه مشاوران تهران است که در ادامه به آن می پردازیم.
ادامه مطلب
مقدمه،معرفی چکیده اهداف:
● امامت امام زمان(عج)●زندگی نامه پدر بزرگوار ایشان امام حسن عسگری(ع)●زندگی نامه حضرت نرجس خاتون مادر بزرگوار حضرت ولیعصر●آغاز امامت حضرت و داستان نماز خواندن بر پیکر پاک پدرشان امام عسگری●غیبت صغری و کبری●تشرف کسانی که به محضرمقدس حضرت رسیده اند●تمام صوت ها و کلیپ های مربوط به آقا صاحب الزمان و ظهور●مباحث مهدویت و انتظار فرج●منجی در ادیان دیگر●سواد رسانه ایو ان‌شاءالله در آخر بتوانیم که در پایان این مباحث
✅درخواست تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تا پایان فروردین ماه
️معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی پیامی از رییس جمهور درخواست کرد تا مقررات منع مسافرت ها، تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و شرایط متفاوت کار اداره ها، حداقل تا پایان فروردین ماه برای پیشگیری از اوجگیری اپیدمی کرونا تداوم داشته باشد/
با پیش قدم شدن یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهر اورمیه و پیگیری یکی از نمایندگان این شهر، اولین روزنامه تورکی کشور منتشر خواهد شد.
بعد از کش و قوس‌های فراوان برای انتشار روزنامه سراسری تورکی، گویا این حقوق آذربایجان در آستانه اجرایی شدن می‌باشد.
درخواست مجوز روزنامه سراسری با زبان تورکی به نام مهدی سلطانی، یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهرستان اورمیه به ارشاد داده شده است و بنظر میرسد این اقدام تا حصول نتیجه چندان فاصله ندارد.
پیگیری
 ماده ۱۵ آیین نامه اجرایی ماده ۹۵ ق.م.م می گوید.
دفاتر ، صورت درآمد و هزینه ماهانه ، خلاصه درامد و هزینه سالانه و اسناد و مدارک حسب مورد با درخواست کتبی اداره امور مالیاتی و یا گروه رسیدگی در روز و محل تعیین شده در برگ درخواست ارائه دفاتر و یا اسناد و مدارک ( محل اقامتگاه قانونی مودی و یا محلی که قبلاً به صورت مکتوب به اداره امور مالیاتی اعلام شده است و یا محل اداره امور مالیاتی حسب مورد با توجه به نوع حسابرسی مالیاتی )
تحویل و توسط اداره امور م

درخواست جرعه‌ای آب از دشمن:این مسئله از جعلیات تاریخی است. آیا معقول است امام حسین از کسانی که:1- او را محاصره کرده، برای مدت چند روز آب را بر روی او و خاندانش بسته‌اند.2- در روز عاشورا به جنگ با او پرداخته‌اند، یاران و سپس اقوام و فرزندانش را کشته‌اند بدون آن‌که جرعه‌ای آب به آنان بنوشانند.3- و حتی به طفل شیر خواره هم رحم نکرده او را با تیر هدف قرار داده‌اند و...درخواست آب کند. آیا آنان به بقیه شهدا آب داده بودند که به امام بدهند و امام نیز به
به استناد سایت حقوق کیفری دینا نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تامین نظر شورای نگهبان موادی از طرح تقلیل مجازات حبس تعزیری را اصلاح و موادی را حذف کردند . برای مشاهده جزئیات اصلاح طرح تقلیل مجازات حبس تعزیری می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/news/view/103/اصلاح-طرح-تقلیل-مجازات-حبس-تعزیری.html

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها