نتایج جستجو برای عبارت :

پیشنهاد مجله جهت چاپ مقاله: قابلیت ویژه نسخه اندنوت تحت وب (1)

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که فرایند نگارش مقاله خود را به پایان رسانیده اید و الان مردد هستید مقاله خود را به کدام مجله ارسال کنید که هم مرتبط با حوزه موضوعی مقاله باشد و هم اینکه مجله از ضریب تاثیر (Impact Factor) مناسب و خوبی برخوردار باشد!!! قابلیت  Find your best potential journal اندنوت تحت وب این کار را برای شما انجام می دهد.

مراحل استفاده از قابلیت Find your best potential journal در اندنوت تحت وب
با استفاده از این قابلیت، مجله بالقوه برای ارسال و چاپ مقاله
دریافتعنوان: فیلم آموزش ساده ترین راه رفرنس دهی با نرم افزار اندنوتحجم: 3.83 مگابایتتوضیحات: پس از تماشای این ویدئو قادر خواهیم بود که رفرنس پایان نامه، پروپوزال و... خود را بصورت حرفه ای اعمال کنیم.
لینک ویدئو در آپارات:  https://www.aparat.com/v/e0Sny
آیا تاکنون مقاله ای تهیه کرده اید و نمی دانید کجا آن را ارسال کنید؟از آنجا که فرصت های آینده و بهبود کار به ژورنال هایی که مقاله های شما در آن منتشر شده بستگی دارد ، پس از نوشتن نسخه خطی ، پیدا کردن یک ژورنال مناسب برای انتشار تحقیقات شما یک گام مهم است.
فاکتورهای مختلفی برای مجله وجود دارد که به شما در انتخاب بهترین مقاله کمک می کند:
مشکل مقاله شما باید با اهداف و دامنه ژورنال سازگار باشد زیرا معمولاً مجلات روی یک موضوع خاص تمرکز می کنند. همچن
با استفاده از ابزار Endnote در نرم‌افزار ورد می‌توان منابع و مراجع یا برخی توضیحات را در آخرین صفحه فایل ورد درج کرد. حال اگر بخواهید صفحه یا متن جدیدی مانند پیوست یا هر مطلب دیگری را پس از اندنوت اضافه کنید امکان انجام آن در حالت پیش‌فرض در ورد وجود ندارد. برای آشنایی با ترفندهای انجام اینکار در ادامه مطلب با پی‌سی‌ترفند همراه باشید.
ادامه مطلب
الان دارم مقاله علمی- پژوهشی را که ماهها قبل نوشتم اصلاح میکنم. برای چند مجله فرستادم ریجکت شد، چاپ مجله رانت شده. باید اسم یه استاد کنارش باشه و گرنه هیچ وقت چاپ نمیشه.
برای استاد راهنمام فرستادم گفت مقاله خوبی است در حد چاپ است. اصلاحیه داد.
تمرکز ندارم و گرنه خیلی وقت پیش تمام شده بود. امروز باید هر جور شده داده های آماری را جمع و جور کنم و برای استادم بفرستمش.
از فتوشاپ نسخه 7 تا نسخه 2020 برای تایپ فارسی باید یک سری اقدامات خاص برای تایپ فارسی انجام دهیدنسخه 7 فتوشاپ : برای تایپ فارسی در نسخه فتوشاپ 7 باید فارسی نویس نصب کنید.نسخه CS فتوشاپ تا نسخه CS5 فتوشاپ : از نسخه CS تا نسخه CS5 باید نسخه ME ( نسخه خاورمیانه ) فتوشاپ رو نصب کنیدنسخه CS6 تا نسخه 2020 فتوشاپ : نسخه CS6 تا نسخه 2020 با یک سری مراحل می تونید در فتوشاپ فارسی تایپ کنید.در مقالهنوشتن فارسی (تایپ فارسی ) در فتوشاپ کامل توضیح دادم. 
از فتوشاپ نسخه 7 تا نسخه 2020 برای تایپ فارسی باید یک سری اقدامات خاص برای تایپ فارسی انجام دهیدنسخه 7 فتوشاپ : برای تایپ فارسی در نسخه فتوشاپ 7 باید فارسی نویس نصب کنید.نسخه CS فتوشاپ تا نسخه CS5 فتوشاپ : از نسخه CS تا نسخه CS5 باید نسخه ME ( نسخه خاورمیانه ) فتوشاپ رو نصب کنیدنسخه CS6 تا نسخه 2020 فتوشاپ : نسخه CS6 تا نسخه 2020 با یک سری مراحل می تونید در فتوشاپ فارسی تایپ کنید.در مقالهنوشتن فارسی (تایپ فارسی ) در فتوشاپ کامل توضیح دادم. 
بهترین مجله دکوراسیون داخلی 2018 و 2019 کدام است؟ ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین دکوراسیون داخلی سال 2017 و 2018 و همچنین 2019 را به شما نشان دهیم تا از این الگوها استفاده نمائید. موضوع بعدی که قصد دارم با شما در میان بگذارم مقالات و مجله های دکوراسیون داخلی است پس با من در ادامه این مطلب همراه باشید. لوازم خانگی منزل

ادامه مطلب
بانک ملت برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی و در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، با همکاری نشر نوین اقدام به راه اندازی کمپین #نشر_آگاهی
کرده است. بانک ملت در این طرح از انتشار رایگان نسخه الکترونیک (پی دی
اف) نسخه مارس آوریل ۲۰۱۸ مجله کسب و کار هاروارد و کتاب های «کِی؛
ترفندهای علمی زمان سنجی عالی» نوشته دنیل اچ پینک و «کفش فروش پیر؛ شرح
حالی از بنیانگذار نایکی» نوشته فیل نایت حمایت کرده است.

دانلود مجله و کتب
Articleهر مقاله‌ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیرعلمیPaperیک مقاله علمی پذیرفته شده در ژورنال های علمیManuscriptمتن مقاله پیش از پذیرفته شدن در واقع manuscript پیش‌نویس نهایی یک مقاله می‌باشدProceedingمقالات پذیرفته/ ارایه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانسSubmitفرآیند ارسال مقاله به یک ژورنال یا یک کنفرانسTemplateالگوی نگارش یک مقاله علمیAffiliationنام نویسنده‌ها به همراه وابستگی به مرکز تحقیقاتی/ دانشگاهیCorresponding authorنویسنده مسئول مکاتبات و ارایه آد
Article
هر مقاله‌ای از جمله مقالات چاپ شده در مجلات غیرعلمی
Paper
یک مقاله علمی پذیرفته شده در ژورنال های علمی
Manuscript
متن مقاله پیش از پذیرفته شدن در واقع manuscript پیش‌نویس نهایی یک مقاله می‌باشد
Proceeding
مقالات پذیرفته/ ارایه شده در یک کنفرانس در مجموعه مقالات کنفرانس
Submit
فرآیند ارسال مقاله به یک ژورنال یا یک کنفرانس
Template
الگوی نگارش یک مقاله علمی
Affiliation
نام نویسنده‌ها به همراه وابستگی به مرکز تحقیقاتی/ دانشگاهی
Corresponding author
نویسنده مسئول مکاتبات و
در نظر داشته باشید با وجود تحریم ها و افزایش نرخ ارز شما می توانید به راحتی با ثبت نام در سایت ایران پیپر دانلود مقاله رایگان را تجربه کنید . این ها از معدود مواردی هستند که شما دیگر به مشکل بر خواهید خورد .
عضو هیئت علمی دانش گاه سوره و رئیس تیم ارتباطات اعلام کرد : مقالات برای کسب تیتر ISI می بایست دارنده ویژگی‌های در لحاظ گرفته شده به وسیله موسسه ISI باشند , در غیر این صورت مرجوع میشوند .به نقل از باشگاه خبرنگاران , یوسف خجیر عضو هیئت علمی کالج س
✅مقاله شماره 152 ✅❇️❇️❇️Coarse to fine K nearest neighbor classifierپیاده سازی کامل مقاله +دیتا ست+گزارشجهت دریافت مقاله با ادمین کانال به آیدی    @mind4هماهنگ فرمایید.این مقاله ژورنالی می باشد. سال انتشار: 2013زمینه : شناسایی آماری الگو(پترن) _ پردازش تصویر
جهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

@arshaddars
کیس ریپورت ویدیویی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از پنج مقاله برتر ژورنال معتبر جراحی چاقی (Obesity Surgery) انتخاب شد.

دکتر محمد کرمان ساروی، فلوشیپ‌ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی(جراحی درون بین) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در این کیس ریپورت ویدیویی سومین مورد عارضه نادر فتق فضای پترسون در افراد تحت جراحی مینی بای پس(تک آناستوموزی) در دنیا گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: عمل مینی بای پس، یکی
مقاله شماره 139❇️وزندار کردن K نزدیک ترین همسایه❇️Weighting of the k-Nearest-Neighbors 2010✅✅✅پیاده سازی شده و راهنمای خط به خط اجرای برنامه  و دیتاست های کامل استفاده شده در مقاله و گزارش کامل این مقاله موجود میباشد.
زمینه مرتبط: شناسایی آماری الگو، شبکه عصبی

@arshaddars
برای مشخص کردن هزینه های یک کار تحقیقی که بصورت مقاله بین الملی و یا ISI ارائه می شود می توان این هزینه ها را به سه بخش تقسیم کرد: یک. هزینه های مربوط به انجام تحقیق: هزینه های انجام هر پژوهشی متفاوت است و این بخش از هزینه ها بهتر است به صورت برآورد هزینه و از مشخص کردن جزئیات کار تعیین شود.دو. هزینه های مربوط به جمع آوری مطالب و ترجمه متن نهایی به زبان مجله: هزینه های مربوط به ترجمه و همچنین هزینه های مربوط به نگارشسه. هزینه های مربوط به مجله از ج
مقاله شماره 105 :: Automatic  detection  of  P,  QRS  and  T  patterns  in  12  leads  ECG  signal based  on  CWTسال انتشار : 2016شبیه سازی این مقاله موجود می باشدزمینه مرتبط : پردازش سیگنال

@arshaddars
فکر می کنم یه زمانی هم باید پناه بیارم به این وبلاگ ...
دارم شدیدا فکر می کنم که داستانهام رو چطوری چاپ کنم توی نشریات...
امشب داشتم به مجله ی بخارا فکر می کردم و خوابی که دیدم ... توی خواب یه نفر منو معرفی کرده بود به سردبیر مجله بخارا ... برای چاپ آثارم ... نمی دونم تعبیرش چیه ...
برم ببینم باید چیکار کنم ...
✅مقاله شماره 151 ✅❇️❇️❇️Cuffless Blood Pressure Estimation Based on Photoplethysmography Signal and Its Second Derivativeپیاده سازی کامل مقاله  برای 12 دیتا+ دیتاستجهت دریافت مقاله با ادمین کانال تلگرامی به آیدی    @mind4هماهنگ فرمایید.این مقاله ژورنالی می باشد. سال انتشار: 2017زمینه : پردازش سیگنال های پزشکی (BSP)_ پردازش سیگنال دیجیتال

@arshaddars
محققین زیر در 5 سال گذشته (2015 تا 2019)، در کمتر از هر 5 روز، به طور متوسط در نشر یک مقاله همکاری داشته اند:
امیر حسین صاحبکار هر 2.9 روز یک مقالهمحسن خاکزاد هر 3.28 روز یک مقالهفریدون عزیزی هر 3.62 روز یک مقالهمحمد رضا گنجعلی هر 4.6 روز یک مقالهمسعود صلواتی نیاسری هر 4.7 روز یک مقاله
در این محاسبات فقط مقالات ریویو و اریجینال (Article and Review) در نظر گرفته شده اند.
استخراج مقاله از پایان نامه معماری
مقاله ISI
نگارش مقاله برای مجلات علمی isi  یک فعالیت بسیار رقابتی است و این مهم است که بدانیم علت ریجکت مقالات چیست. علاوه بر این، فرآیند بررسی همگانی مجله، یک عنصر ضروری برای انتشار مقالات است، زیرا هیچ نویسنده ای قادر به شناسایی و رسیدگی به تمام مسائل بالقوه با یک مقاله نیست.
در اولین وهله ی نگارش مقاله برای مجلات Elsevier، تاکید بر این است که محققان باید در مراحل اولیه تحقیق یا تحصیلات دکترای خود شروع به نو
جناب آقای دکتر مظاهریسردبیر محترم مجله حقوقی دانشگاه اصفهانبا سلام احتراماً به استحضار می رساند مقاله «منزلت شناسی اصل انصاف در داوری اختلافات تجاری بین المللی» که در شماره اخیر آن مجله به نام بنده و آقای محمدجواد حیدریان دولت آبادی منتشر شده است، هیچ ارتباطی با اینجانب نداشته و بدون اطلاع بنده به آن مجله ارائه شده است. لذا خواهشمند است نام بنده را از نویسندگان این مقاله حذف نمایید. بدیهی است کلیه آثار، منافع و مسئولیت های ناشی از آن برعه
این سامانه قادر است از بین مجلات فارسی، مجله مناسب جهت چاپ مقاله فارسی‌تان را پیشنهاد دهد.
«سامانه ژورنال ­یاب ایران» 
«سامانه ژورنال­ یاب ایران» به نویسندگان فارسی زبان این امکان را می­‌دهد تا مناسب­ترین ژورنال در حوزه موضوعی مقاله تازه نگاشته شده خود را از بین مجموعه ژورنال­های معتبر ایران پیدا کند. 
جهت استفاده از این سامانه کافیست عنوان و چکیده مقاله نوشته شده در فیلدهای مربوطه وارد کنید تا طی چند ثانیه فهرستی از ژونال­ های­ ایرانی
مقاله شماره 134Modeling and Identification of Human Neuromusculoskeletal Network
Based on Biomechanical Property of Muscle
سال انتشار ۲۰۰۸ مدلسازی,و شناسایی شبکه عصبی عضلانی اسکلتی انسان براساس پارلمترهای بیومکانیکی عضلهشبیه سازی گزارش کار ۸خلاصه مقاله ۳پاور ۳۱ ص عالیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.
@arshaddars
دیروز عصر فهمیدم که یکی از داستان هام چاپ شد در یک مجله...
امروز مجله روی گیشه ها می آمد...
فردا مجله را خواهم خرید... و این یک شروع است... با خودم قرار گذاشته ام که هر روز بخوانم و بنویسم... بی وقفه...
نویسنده شدن کار آسانی نیست... ولی برای من که همیشه نوشته‌ام حتما آسان می شود...
سلامی به عشق... سلامی به نور... سلامی به دوست‌... سلامی به تو! سلامی به تو که درست دیدن و درست نوشتن را یادم دادی... 
مقاله شماره 107 :: Segmentation  of  brain  MR  images  using  rough  set based  intuitionistic  fuzzy  clusteringسال انتشار : 2016 ژورنالی می باشد.
ترجمه کامل ، فایل ارائه کامل (پاور پوینت ) و نیز شبیه سازی هایی از این مقاله موجود می باشد.
زمینه مرتبط: پردازش تصویر _ شناسایی الگو

@arshaddars
Shirazart.blog.ir 
* بعضی از مجله ها برای تعدادی از مطالب و مهم خود نشانه های ثابتی دارند که در همه ی شماره ها و همراه عنوان آن مطالب چاپ میشوند .این نشانه های ثابت گویای مفاهیم عمومی و کلی مطالب و مقاله ی مربوطه هستند. در طراحی این نشانه ها اغلب ویژگی های یک نشانه و آرم وجود دارند و بعضا از خلاقیت ، نو آوری و ابتکار برخوردار هستند .این نشانه ها بایستی با روحیه ی مقالات ، مخاطبان و نیز طراحی دیگر عناصر بصری مجله مانند جلد ، صفحه آرایی و......هماهنگی داشته
ویرایش نیتیو مقاله چیستویرایش نیتیو مقالات در گرفتن اکسپت سریع مقاله اهمیت ویژه‌ای دارد. ممکن است شما مقاله پژوهشی خود را نوشته و هدف اصلی‌تان این باشد که سریع آن را منتشر کنید تا از مزایای چاپ مقاله در رزومه تحصیلی و شغلی خود استفاده کنید. وجود مشکلات نگارشی، غلط‌های املایی و اشتباهات گرامری در متن مقاله و عدم رعایت فرمت مجله می‌تواند روند و سرعت پذیرش مقاله را کاهش دهد.
اگر مشکلات گرامری و زبانی زیادی در مقاله وجود داشته باشد، بسیاری
بیماری ام اس علائم مختلفی دارد اما مهمترین مشخصه اصلی این علائم ادامه دار بودن آن به مدت 24 ساعت است. شایع‌ترین علامت این بیماری خواب رفتن اندام ها، سوزن سوزن شدن، یخ کردن یا داغ شدن دست و پا است. البته این علائم زمانی جزو علائم ام اس است که در هر دو دست و دو پا بروز کرده و 24 ساعت به طول بیانجامد. از دیگر علائم این بیماری تاری دید (در یک چشم و به مدت 24 ساعت)، ضعف، خستگی زیاد، از دست دادن تعادل بدن و غیره است که باید مورد بررسی پزشک قرار گیرد. اما تغ
 دانلود کتاب داده کاوی با R

دانلود فایل

زندگی فعال در بهبود کیفیت زندگی. مقالات پیاده سازی شده حوزه داده کاوی(پروژه داده کاوی) | یادداشت های ...research-moghimi.ir › مقالات-پیاده-... Translate this page مقاله شبیه سازی شده با متلب، مقاله شبیه سازی شده داده کاوی، مقاله داده کاوی، مقاله در ... داده کاوی pdf ؛ داده کاوی r ؛ داده کاوی rfm ؛ داده کاوی rapidminer ؛ داده کاوی با r ؛ داده ... داده کاو
Ubiquitous learning and massive communication in MOOCs: Revisiting the role of teaching as a praxis
Saeid Zarghami-Hamrah & Marc J. de Vries
مقاله سعید ضرغامی، عضو هیأت علمی گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی و مارک دفریس، استاد فلسفه علم و فناوری دانشگاه دلفت هلند، با موضوع ارزیابی نقش عمل تدریس همچون عملی هنجاری در موک ها، در شماره سوم مجله «اخلاق و تربیت» در سال 2018 منتشر شد. پرسش اساسی این مقاله این بوده است که با توجه به تغییرات رخداده در نقش تدریس در موک ها، تدریس به عنوان گونه ای عمل هنجا
مقاله شماره 101 :: An improved algorithm of Neural Networks with  Cubic Spline Weight Function
یک الگوریتم بهبود یافته از شبکه های عصبی با تابع وزن اسپلاین درجه سوم می باشد.
2010
ترجمه کامل و شبیه سازی با نرم افزار متلب و فایل پاورپوینت این مقاله موجود می باشد .
زمینه : شبکه عصبی

@arshaddars
چاپ مقاله isi در ژورنالهای معتبر بین المللی برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.زیرا با استفاده از چاپ مقاله ISI خود می توانند صاحب امتیازاتی در مراحل تحصیلی و کاری خود باشند. دانشجویان استان سمنان و شهر شاهرود می توانند با مطالعه این مقاله با موسسه چاپ مقاله isi در شاهرود آشنا شوند. شما دانشجویان می توانید جهت چاپ مقاله isi ، پذیرش مقاله isi ، استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله علمی و پژوهشی با ما درتماس باشید.
انتخاب مجله مناسب جهت چاپ مقال
بیماری ام اس علائم مختلفی دارد اما مهمترین مشخصه اصلی این علائم ادامه دار بودن آن به مدت 24 ساعت است. شایع‌ترین علامت این بیماری خواب رفتن اندام ها، سوزن سوزن شدن، یخ کردن یا داغ شدن دست و پا است. البته این علائم زمانی جزو علائم ام اس است که در هر دو دست و دو پا بروز کرده و 24 ساعت به طول بیانجامد. از دیگر علائم این بیماری تاری دید (در یک چشم و به مدت 24 ساعت)، ضعف، خستگی زیاد، از دست دادن تعادل بدن و غیره است که باید مورد بررسی پزشک قرار گیرد. اما تغ
NewsGamer قالب وردپرس ریسپانسیو حرفه ای، مناسب برای مجلات بازی، ناشران روزنامه، مجله یا وبلاگ های پیشرفته است. این تم انتخاب خوبی برای ایجاد یک وب سایت زیبا و قدرتمند است!در کنار زیبایی قالب مجله ای و بازی وردپرس NewsGamer و سرعت بارگذاری بالای آن، قالب NewsGamer با پکیجی از حرفه ای ترین افزونه های وردپرس عرضه میشود که ما در پایین این خصوصیات و امکانات را برای شما توضیح داده ایم.قالب بازی NewsGamer یک قالب مجله ای با قابلیت بالای شخصی سازی میباشد. این قالب به
NewsGamer قالب وردپرس ریسپانسیو حرفه ای، مناسب برای مجلات بازی، ناشران روزنامه، مجله یا وبلاگ های پیشرفته است. این تم انتخاب خوبی برای ایجاد یک وب سایت زیبا و قدرتمند است!در کنار زیبایی قالب مجله ای و بازی وردپرس NewsGamer و سرعت بارگذاری بالای آن، قالب NewsGamer با پکیجی از حرفه ای ترین افزونه های وردپرس عرضه میشود که ما در پایین این خصوصیات و امکانات را برای شما توضیح داده ایم.قالب بازی NewsGamer یک قالب مجله ای با قابلیت بالای شخصی سازی میباشد. این قالب به
من عاشق نوشتنم. و این عشق به نوشتن رو امسال می خوام تقویت کنم. مثل همین روزنوشت‌ها که هر شب، با ایده یا بی‌ایده، خوب یا بد، قوی یا ضعیف، متمرکز یا نامتمرکز، غمگین یا خوشحال، عصبانی یا مهربون، خودم رو موظف می‌کنم چند خط بنویسم. شاید این نوشتن‌های اجباری باعث بشه بالاخره پروژه‌های ناتموم نویسندگی‌م رو به پایان برسونم.فکر کنم از سال نود دارم می‌نویسم که ایشالا سال بعد اولین رمان/مجموعه داستانم رو به نمایشگاه کتاب می‌رسونم. امسال این حسرت
ساختار استاندارد مقاله
به ترتیب:
ص 1: بسم الله + مشخصات+اسم مقاله+ استاد مشاورص 2: چکیده + کلیدواژهص 3: مقدمهص 4:شروع متن مقاله ....یک صفحه به آخر: نتیجه گیریصفحه آخر: منابع
✅نکته: مقاله پاورقی داشته باشد.  ✅سرتیتر فونت 16 . فونت مقاله 14.✅ فاصله بین خطوط 1.5 که تقریبا در هرصفحه A4 حدود 300 کلمه باشد.
همه روزه پاسخگو سوالات پژوهشی شما در راستای تدوین مقاله هستم.
#واحد پژوهش مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)

ادامه مطلب
عنوان مقاله ای که با نام فرهاد دماوندی در مجله چاپ شد.
تصویر رو بزرگ کردم. متن کاملا بی ربط به عنوان بود.
ولی حقیقتا عنوان فریبنده ای داشت؛ شعر مسکوت، شعر متکلم، رسالت شعر چیست...؟
از اینجا مقاله ای در روزنامه شرق درخصوص این عنوان بخوانید
به دنبال کد تخفیف اسنپ هستید و یا اگر جزو آن دسته از کاربران هستید که از نسخه وب و IOS اسنپ استفاده میکنند و نمی دانند که کجا باید کد تخفیف اسنپ را وارد کنند این مقاله به شما کمک میکند تا این مشکل را پشت سر بگذارید…
ادامه مطلب
پذیرش و چاپ مقاله isi و isc و scopus و علمی پژوهشی : تامسون رویترز یکی از بزرگترین شرکت های چند ملیتی رسانه های گروهی است که دارای زیر مجموع های هستند. یکی از این زیر مجموعه ها  Web of science می باشد که یک نمایه بر استناد علمی است که به وسیله تامسون رویترز تاسیس شده است . در حالت کلی مقالاتی را که در این پایگاه ها جمع آوری می شود  isi  می گویند.
پذیرش و چاپ مقاله isi چه امتیازاتی دارد؟
پذیرش و چاپ مقاله isi در ژورنال های علمی دارای امتیازات فراوانی برای شخص دارا
استیو هانکه، اقتصاددان برجسته دانشگاه جانز هاپکینز، یکی از اثرگذارترین شخصیت‌های جهان به انتخاب مجله«Word trode» و مشاور اقتصادی روسای‌جمهور در ۵کشوربلغارستان، اندونزی، قزاقزستان،ونزوئلا و صربستان، در مقاله‌ای به بررسی مشکلات اقتصاد ایران و ارائه راهکارهایی برای پیشرفت و توسعه اقتصادی کشور پرداخته است. براساس این مقاله که در پایگاه داده‌های نشریه «فوربس» به چاپ 
ادامه مطلب
مقاله م یه سایتیشن جدید داره!
مقاله م فوریه 2019 چاپ شد، و توی یازده ماه ده تا سایتیشن جدید داره.
بچه های ازمایشگاه ما ده نفری یه مقاله میدن و با اینکه هر ده تاشون توی پایان نامه شون اون مقاله رو سایت میکنن، ولی بیشتر ازون دیگه سایت نمیشه. من توی پایان نامه م مقاله م رو سایت نکردم. ده تا مقاله درست و حسابی مقاله م رو سایت کردن.
من کارم رو توی فوقم خیلی دوست داشتم. میدونستم که کار تاپی از آب درمیاد. خیلی کم ساینتیستی کار ما رو انجام میده چون جدیده و م
اولین بار «وینسنت گادیس» در شماره ۱۹۶۴
مجله Argosy (کشتی بزرگ) منطقه‌ای مثلثی و شبه جزیره‌ای را در محدوده
میامی، فلوریدا و پورتوریکو در میان اقیانوس اطلس به‌ثبت رساند.
نخستین‌گزارش از ناپدید شدن کشتی در ۱۶
سپتامبر سال ۱۹۵۰ میلادی، (۲۶ شهریور ۱۳۲۹) توسط «ادوارد ون وینکل جونز» در
نشریه آسوشیتدپرس به چاپ رسید.
دو سال بعد مجله «فیت» با چاپ مقاله‌ای کوتاه از «جورج ایکس»، تحت عنوان «رمز و رازهای دریا» اسرار منطقه برمودا را فاش کرد.
در این مقاله
این مقاله یکی از مقالات بسیار خوب و کم نظیر است. این مقاله به سنجش کیفیت خدمات مذهبی می پردازد. نام این مقاله «Quality in religious services» است. بسیاری از مقالات بازاریابی دین به این مقاله ارجاع داده اند. این مقاله در سال 2001 نگارش یافته است.
این مقاله را از اینجا دریافت کنید.
یادمه تو یکی از خانه تکانی ها از آرشیو کیهان بچه هام که تو یک جعبه موزی بود ،عکس گرفتم.این چند روز هرچی میگردم
تا اون عکس رو پیدا کنم،پیدا نشد. اخه استادم آرشیو مجله باران را بهم امانت داده و میخواستم عکسش را بگذارم و براش بنویسم که:
اولین مجله ای که هر سه شنبه بابام برام میخرید کیهان بچه ها بود.یک مجله کاملا اختصاصی مال خودم.پر از قصه و شعر و نقاشی و کاردستی.مجله ای که بهترین رفیق اون سالهام بود.اما نمیدونم چی شد که یک روز بابا بدون کیهان بچه ها
دانلود کتاب اصول بیهوشی میلر فارسی

دانلودفایل

Search ResultsWeb resultshttps://tamasha.com/tamasha.com › ...
دانلود کتاب اصول بیهوشی میلر فارسی - یوسافت - تماشاhttps://tamasha.com/Translate this pageNov 6, 2018 - دانلود کتاب اصول بیهوشی میلر فارسی دانلود فایل. ... دانلود پاورپوینت کتاب اصول و مبانی تربیت بدنی و علوم ورزشی نوشته دکتر حسن خلجی 00: ...https://tamasha.com/tamasha.com › list › دانلود-رایگان-ترجمه-کتاب-اص...
دانلود رایگان ترجمه کتاب اصول بیهوشی میلر - تماشاhttps://tamasha.com/Translate this pageدانلو
سلام به همه
در نسخه های 19 ، آخرین نسخه قابل دانلود برای عموم نسخه 19.3 هست و پچ های بعدی مانند 19.4 یا 19.5 و در زمان انتشار این مقاله 19.6 بصورت پچ در اختیار قرار دارند که باید از سایت support.oracle.com تهیه نمود.  به این پچها Release Update یا به اختصار RU می گویند.
امکانی وجود دارد که می توان بجای اینکه دیتابیس را ابتدا نصب و سپس پچ RU را روی آن اعمال کرد، همزمان با نصب اینکار را انجام داد و در زمان نصب صرفه جویی نمود  و همچنین از خطاهایی و مشکلاتی که ممکن است در زمان
مقاله شماره 136Design of fuzzy classifier for diabetes diseaseusing Modified Artificial Bee Colony algorithm2013طراحی کلاسیفایر فازی برای تشخیص بیماری دیابت با استفاده از الگوریتم MABCشبیه سازیگزارش شبیه سازی ۳ صترجمه ۸صپاورپوینتزمینه مرتبط: پترن ، فازیجهت دریافت نسخه اصلی این  مقاله به کانال تلگرامی ما به آدرس زیر مراجعه فرمایید.لینک ورود به کانال تلگرامی پردازش سیگنال و تصویر:https://t.me/arshaddars
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی
مجله پژوهش و مطالعات علوم اسلامی با مجوز پروانه انتشار رسمی به شماره 82304 مورخ 1397/04/11 از وزارت متبوع منتشر می شود. این مجله با همکاری علمی اساتید برجسته دانشگاه‌های کشور به انتشار مقالات علمی در زمینه پژوهش در رشته های مختلف علوم انسانی )تمام گرایش ها(، علوم اسلامی و مطالعات میان رشته ای می پردازد. هدف این مجله، توسعه و تعمیق نگرش‌ها و پژوهش‌های مرتبط با محورهای مجله و ارائه و اشاعه آنها به مخاطبان است. از ای
بعضی ها هستن که اسم خودشان را رییس دانشگاه (!!) گذاشته اند. بعد سوابق علمی شان را که ملاحظه می کنی می بینی با پول پدر و با رانت در یک دانشگاه رده پایین غربی به زور یک مدرکی گرفته اند.
مقالاتش را نگاه می کنی می بینی یکی مقاله دارد آنهم در مجله ای که خودش مدیر مسئول است چاپ می شود.
ادامه مطلب
به صفحه داروشناسی مجله اینترنتی حنانه خوش آمدیددر این صفحه شما با نکاتی از انواع دارو و نحوه ساخت داروها به زبان ساده آشنا خواهید شدو همچنین شناخت و عوارض داروها را به صورت دسته بندی شده می توانید مطالعه کنید.
لینک ورود به صفحه داروشناسی 
داروهای آرام بخش
داروهای ضد فشارخون
داروهای دیابتی
داروهای سرماخوردگی کودکان
نسخه خوانی
ویرایش نیتیو مقاله یکی از خدماتی است که امروز به شدت مورد نیاز محققین استادان و دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در ایران است
معمولا وقتی مقالات درمجلات معتبر آکادمیک و ISI از نظر علمی پذیرش می شوند, مجله از نویسنده درخواست می کند که با هزینه خودش مقاله را  به ویراستاران انگلیسی الاصل آمریکایی یا بریتانیایی ارسال کرده و تحت ادیت انگلیسی قرار بدهد.علت انجام ویرایش انگلیسی الاصل در دی آر تحقیق تضمین کیفیت نگارشی مقالات ISI علمی است که دراین م
به صفحه داروشناسی مجله اینترنتی حنانه خوش آمدیددر این صفحه شما با نکاتی از انواع دارو و نحوه ساخت داروها به زبان ساده آشنا خواهید شدو همچنین شناخت و عوارض داروها را به صورت دسته بندی شده می توانید مطالعه کنید.
لینک ورود به صفحه داروشناسی 
داروهای آرام بخش
داروهای ضد فشارخون
داروهای دیابتی
داروهای سرماخوردگی کودکان
نسخه خوانی
دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب20

Gameleon یک موضوع بازی وردپرس برای بازی های آنلاین ، بازی ها ، بازی های HTML5 ، مجله ، روزنامه ، بررسی ها یا سایت وبلاگ نویسی است.

دانلود Gameleon v6.5 - مجله وردپرس و تم بازی
قالب وردپرسی مجله بازی یا سایت بازی
قالب ها توسط تیم قالب 20 ویرایش شده است جهت طراحی قالب به طرح دلخواه شما پیام بزارید
لینک دانلود مستقیم
حجم : 34.8مگابایت
رمز فایل :www.ghaleb20.blog.ir
اتفاقی به دو نمونه زیر برخوردم که کل مطلب رو اقتباس کردن و اسمی از نویسنده اصلی نبردن...یعنی رسما دزدی...!! اسن این سایت آی نقد هست که تاریخ هر دو مطلب سرقت شده از باشگاه استراتژیست های جوان در آن، مربوز به خرداد سال 97 است. یعنی تقریبا یک سال بعد از انتشار در پایگاه ystc .
جدا مشخص نیست مابقی کارهای این سایت قابل اعتماده یا دزدی از منابع دیگران. اگر هدف، کمک به نهضت انقلاب در عرصه جنگ نرم هست، این دست کارها، به نوعی تلاش برای بی اعتبار کردن جریان انق
امروزه کشور ایران تحریم می باشد . در اغلب زمینه ها به ایران دسترسی به اطلاعات را نمی دهند . دانلود مقاله از سایت  های معتبر نیز از جمله این موارد می باشد . آن ها احساس خطر می کنند زیرا از پیشرفت ایران نارحت هستند . به هر طریقی نمی خواهند به ایران این امکان را بدهند که رو به جلو حرکت کنند . بسیار مراقب باشید همه این ها مهم است . اما با وجود سایت هایی مانند ایران پیپر دیگر این دغدغه وجود ندارد . حال این که برای دانلود مقاله شما باید هزینه بسیار زیادی
مقاله شماره 108 ::An Investigation of Muscle Models for Physiologically Based Intonation Modellingسال انتشار : 2015شبیه سازی و ترجمه کامل این مقاله موجود می باشد.زمینه مرتبط : عصبی عضلانی_ مدلسازی بیولوژیکی
جهت دریافت اصل مقاله به کانال تلگرامی زیر مراجعه گردد:
                                                          @arshaddars
مقاله شماره 116☑️ این مقاله به استخراج و جداسازی سیگنال تنفسی از سیگنال قلبی ECG  با دو روش مختلف پرداخته است.سال انتشار:2013✅✅✅ این مقاله  ژورنالی می باشد✅✅
کانال تلگرامی ما به آدرس :
                                                      @arshaddars
زمینه مرتبط: پردازش سیگنال _پردازش سیگنال ECG
دسترسی دانشجو یان و دانشمندان به بایگانی تخصصی و نو مقاله انگلیسی همواره یک کدام از مساله در روش انجام پروژه ها و پایان نامه های تحصیلی بوده است . بخش اعظمی از ناشران مقاله‌ها قابلیت دسترسی به نوشته بدون نقص مقاله را فقط در عوض اخذ مبالغ بالا قابلیت و امکان پذیر می نمایند و دانشکده ها هم به طور معمول توانا به خرید کل بایگانی مقاله های ما یحتاج دانشجو ها نیستند . تارنما ایران پیپر  رویه حلی جامع و بی آلایش برای اختلال دانلود مقاله است . شما می
نسخه جدید Pcalandar رسید !
نسخه با قیمت 25000 تومان رایگان در وبلاگ قرار گرفت.( به مدت 90 روز)
این نسخه ارتقا یافته شامل نسخه های:+Free-Pro-Pro
است که می تواند تقویم را به صورت فعال و بروز در پس زمینه نشان دهد.روی دسکتاب بماند. بروز شود.و...
ادامه مطلب
یکی از مقالات منتشره در شماره اخیر مجله American Economic Journal: Applied Economics به موضوع ارتباط میان ارتقای شغلی و پایداری ازدواج می پردازد. یکی از نتایج جالب این مطالعه به اثرگذاری ارتقای بانوان در مشاغل مهم سیاسی و اجرایی بر طلاق و مقایسه آن با مردان است. در ادامه مشخصات، چکیده ، یکی از نمودارهای موجود در پیوست مقاله و نیز نسخه اولیه این مقاله تقدیم می شود.
Folke, Olle and Johanna Rickne. 2020. "All the Single Ladies: Job Promotions and the Durability of Marriage." American Economic Journal: Applied Economics, 12(1):260-87.
Abst
موفق ترین و برترین کارگاه و دوره آموزشی مقاله نویسی در علوم پزشکی و زیست شناسی با روشی جدید برای اولین بار در ایران و اردبیل توسط دکتر محمدتقی احدی برگزار می شود. در این کارگاه شرکت کنندگان بصورت عملی و واقعی مقاله موردنظر خود را تحت آموزش و نظارت مستقیم مدرس دوره دکتر احدی می نویسند و جهت چاپ به یک مجله معتبر علمی پژوهشی و یا ISI ارسال می کنند.
کارگاه مقاله نویسی می تواند براساس درخواست شرکت کننده بصورت خصوصی و انفرادی و یا بصورت گروهی در است
سوال 1. از چه سایتی میتوانم تمام مقالات پولی را به رایگان و بدون هیچ محدودیتی و به سرعت دانلود کنم؟جواب. سایت روسی زیر این امکان را برای تمامی محققین جهان فراهم کرده است:
www.sci-hub.tw
سوال 2. از چه سایتهایی میتوانم به متن کامل پایان نامه ها  و کتابها دسترسی پیدا کنم؟
جواب. به سایتهای زیر مراجعه فرمایید:
www.search.proquest.com/dissertations/advanced?accountid=14511
www.discovery.ucl.ac.uk
www.ethos.bl.uk
www.dart-europe.eu/basic-search.php
www.ndltd.org/resources/find-etds
برای جستجو و پیدا کردن ebook ها این سایت مناسب است:
www.
مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS)
دانلود مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) ، در قابل فایل pdf و در 458 صفحه. این فایل حاوی مجله لاتین ژئوتکنیک خاک نرم (GEOTECHNICS OF SOFT SOILS) می باشد. فایل مزبور بصورت pdf ارایه می گردد.

رزومه استاد دکتر سید جواد معتمدیتخصص : دکتری حقوق خصوصیب) سوابق تحصیلی • دکتری: دکتری رشته حقوق خصوصی دانشگاه قم، دفاع از تز دکتری با نمره 19.25 در تاریخ آبان 1396. • کارشناسی ارشد: فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی از دانشگاه قم در سال 90، رتبه 8 در کنکور کارشناسی ارشد سال 1388 • کارشناسی: فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران در سال 88، رتبه 50 در کنکور کارشناسی 1384پ) سوابق پژوهشی1- تألیف: • کتاب روش تفسیر در حقوق تجارت، سهامی انتشار، در دست چاپ. • م
راستش نمیدونم کار درستی کردم که توی یه گروه سایت نویس شرکت کردم که  برای مجله خبری آنلاین دارن محتوا میسازن!
اما به هر حال به عنوان یک مجله خبری به نظرم خوب جواب بده.
فعلا دنبال 5 نفریم که توی گروه هستیم. داریم محتوا می سازیم و فک کنم 5 نفر دیگه لازم داشته باشن برای قسمت مدیریت!
هنوز مطلبی روی سایت نیست و تمرکز فقط روی مجع آوری محتوا هست
پاورپوینت معیارهای پذیرش مجله در ISI
دانلود پاورپوینت با موضوع معیارهای پذیرش مجله در ISI، در قالب ppt و در 23 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: هدف اولیه آی اس آی به عنوان یک پایگاه اطلاعاتی از انتشارات، تأمین پوشش جامع از مهمترین و مؤثرترین تحقیقات انجام گرفته در جهان
سلام به همه دوستان و همراهان عزیز تخته سیاه
امروز در این مطلب از سایت تخته سیاه در خدمت شما هستیم 
با مجله گرافیک هیولای خلاق شماره 1 . این مجله توسط گروه هنری خط سفید ایجاد شده و شامل مطالب ، نکات آموزش ها و ترفند های کاربردی در رابطه با نرم افزار های گرافیکی از جمله فتوشاپ و ایلوستریتور ، مهارت های عکاسی ، معرفی کتاب و … هست . اگر دوست دارید تا با چیز های جدید آشنا بشید و مطالب جدیدی رو یاد بگیرید حتما از این مجله خوب و پر محتوا استفاده کنید
اد
موفق ترین و برترین کارگاه و دوره آموزشی مقاله نویسی در علوم پزشکی و زیست شناسی با روشی جدید برای اولین بار در ایران و اردبیل توسط دکتر محمدتقی احدی برگزار می شود. در این کارگاه شرکت کنندگان بصورت عملی و واقعی مقاله موردنظر خود را تحت آموزش و نظارت مستقیم مدرس دوره دکتر احدی می نویسند و جهت چاپ به یک مجله معتبر علمی پژوهشی و یا ISI ارسال می کنند.
کارگاه مقاله نویسی می تواند براساس درخواست شرکت کننده بصورت خصوصی و انفرادی و یا بصورت گروهی در است
موسسه چاپ مقاله isi در یاسوج / استخراج مقاله در موسسه چاپ مقاله isi در یاسوج / قیمت چاپ مقال

چاپ مقاله isi
در ژورنالهای معتبر بین المللی برای دانشجویان بسیار حائز اهمیت است.زیرا
با استفاده از چاپ مقاله ISI خود می توانند صاحب امتیازاتی در مراحل تحصیلی
و کاری خود باشند. دانشجویان شهر یاسوج می توانند با مطالعه این مقاله با موسسه چاپ مقاله isi در یاسوج آشنا شوند. شما دانشجویان می توانید جهت چاپ مقاله isi ، پذیرش مقاله isi ، استخراج مقاله از پا
یک تیم بین المللی، از جمله محققان دانشگاه گوتینگن، در یک مقاله ی دیدنی که اخیرا در مجله Science منتشر شده است، استدلال می کنند که فناوری های جدید پرورش گیاهان می توانند به امنیت غذایی و توسعه پایدار کمک زیادی کنند.

ادامه مطلب
من اومدم. مقاله هارو خوندم. زیاد سخت نبودن. مقالهٔ سیندی شرمن و هاکنی رو که میخوندم دقیقا فهمیدم چرا خوشم نیومده. عکسهای رنج هم مقاله ی کوتاهی بود از جان برجر با ترجمهٔ فرشید آذرنگ که مترجم باقی مقاله ها یعنی مقالهٔ سیندی شرمن که نوشتهٔ ارتور دانتو هست و توی حرفه عکاس دو چاپ شده و همچنین مقالهٔ عکاسی استعلایی هاکنی نوشتهٔ ویکتور آرواس حرفه عکاس پنج و و مقالهٔ کوتاه نواحی مرزی غم انگیز نوشتهٔ اندی گروند برگ و حرفه عکاس هشت. حتما آخری رو بخون ا
جموعه  ربسونا دارای بخش های گوناگونی است که هر کدام بر اساس دسته بندی خود جدا شده اند
توضیحی مختصر درباره بخش تصاویر
در معنای خاص آن پردازش تصویر عبارتست از هر نوع پردازش سیگنال که ورودی یک تصویر است مثل عکس یا صحنه‌ای از یک فیلم. خروجی پردازشگر تصویر می‌تواند یک تصویر یا یک مجموعه از نشان‌های ویژه یا متغیر (ریاضی)های مربوط به تصویر باشد. اغلب تکنیک‌های پردازش تصویر شامل برخورد با تصویر به عنوان یک سیگنال دو بعدی و به‌کار گرفتن تکنیک‌
به نام خداوند مهربان
ما روز جمعه 13 اردیبهشت 1398 یک مجله درباره ی بورس مطالعه کردیم. در این مجله، مطالبی درباره‎ی پس انداز ،هوش مالی وهدر نرفتن وقت وسرمایه گذاری بود . و نتیجه گرفتم که پول هایی که به دستم می آید، بافکر آنها را خرج کنم که به دردم بخورد و پس انداز هم کنم . و از هوش مالی بهره مند شوم و وقت خود را با چیز های مثبت پرکنم .   
مقاله ای از اینجانب در مجله علمی-پژوهشی فلسفه علم، وابسته به پژوهشگاه علوم انسانی به نشر رسیده است. هنوز اصل مقاله در سایت قرار نگرفته، به محض انتشار در این وبلاگ نیز منتشر خواهد شد.
نظریه اتمگرایانه حرکت فخر رازی در تراکنش با نظریه حرکت ارسطویی؛ رویکردی تحلیلی
چکیده
فخر رازی از متفکرانی است که نقش برجسته ای در گفتمان بین دو نحله فکری زمان خود، یعنی مشائی­گری و کلام اشعری دارد؛ وی با روشی فلسفی، نظریات کلامی را می پروراند. نظریه حرکت فخر را
دانلود رایگان مقاله در وبسایت scipaper.ir
وبسایت ساینس پیپر یکی از بهترین وبسایت های ارائه دهنده مقاله های علمی می باشد که در این وبسایت قادر خواهید بود فقط با یک کلیک و با کمترین زمان مقاله خود را دانلود کنید.
برای ورود به سامانه دانلود مقاله برروی لینک زیر کلیک کنید.
http://www.scipaper.ir/
مقاله «شناسایی عوامل سازمانی مؤثر بر مدیریت پژوهش و فناوری سازمان های دانش بنیان در ایران» در نشریه چشم انداز مدیریت دولتی منتشر شد: شماره 35، 1397. 
جهت دریافت مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید.
این مقاله نیز همچون مقاله قبل، مستخرج از پژوهشی در سال 1389 است که اکنون منتشر می شود. این مقاله به عوامل سازمانی و مقاله قبل، به عوامل فراسازمانی می پردازد. 
یکی از سایت هایی که به راحتی هر چه تمام تر می توانید دانلود مقاله را از آن انجام دهید . ایران پیپر است . از این رو با در نظر گرفتن تمامی این فاکتور ها شما می توانید مقالاتی را استفاده کنید . که بعدا برای داوری به مشکل بر نخورید .
مراحل داوری مقاله و چگونگی تصمیم گیری پایانی ادیتورروند داوری در مجلات مکانیسمی برای در دست گرفتن و آنالیز کیفیت مقاله ها است . این پروسه از روش عده‌ای از متخصص ها و اشخاص دانشگاهی صورت میگیرد . با این وجود , داوران روزن
ترجمه مقاله یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب
دانلود رایگان مقاله انگلیسی عنوان ترجمه فارسی : یک پروتکل مسیریابی آگاه از انرژی و اجتناب‌کننده از حفره برای شبکه‌های حسگر زیر آب نویسنده/ناشر/نام مجله : IEEE Access سال انتشار 2018 تعداد صفحات انگلیسی : 11 تعداد صفحات فارسی : 31 چکیده شبکه‌های حسگر زیر آب (UWSNها) در طراحی یک پروتکل مسیریابی ب

1.طبق تحقیقات انجام شده توسط دانشمندانی که در استنفورد، پرنستون و برکلی مقاله ای را در مجله علمی منتشر کردند، گزارش شده است که سیاره ما در حال ورود به دوره جدیدی از انقراض با دانشمندان برتر است که هشدار می دهند که گونه ها در سراسر جهان عمدتا به مرحله مردن قدم میگذارند، از جمله انسان.مهره داران با سرعت 114 بار سریعتر از حد معمول در حال ناپدید شدن هستند، چنین رویدادی مشابه 65 میلیون سال پیش است، زمانی که دایناسورها ناپدید شدند، به احتمال زیاد به
 انواع بسیاری از داروهای غیرتجویزی(بدون نسخه) و با نسخه وجود دارد. چهار نوع NSAIDs که اغلب برای درمان درد کمر و گردن استفاده می شود عبارتند از:

آسپرین. آسپرین علاوه بر درمان درد ، تب و التهاب ، ممکن است خطر حمله قلبی را نیز کاهش دهد. این دارو بدون نسخه و با نسخه ی پزشک در دسترس است.
ایبوپروفن. ایبوپروفن می تواند طیف وسیعی از بیماری ها از جمله درد بعد از عمل جراحی و درد ناشی از بیماری های التهابی مانند اسپوندیلیت آنکیلوزان را درمان کند. این دارو بد
این روزا سرم خیلی شلوغ هست. همش دنبال کار جدیدم بودم. اگه نمیدونید کارم چیه باید بگم که من برای سایت ها و مجله های اینترنتی مطلب مینویسم! تقریبا یک هفته قبل،  بنابه دلایلی  از کار قبلیم استعفا دادم. و تا دو سه روز قبل درخواست استخدام یه سایتی رو دیدم! بهشون درخواست دادم و گفتم که ترجمه میکنم و خودم هم مطلب اختصاصی مینویسم. اونا هم گفتن لینک یکی از مطالبی که نوشتین رو برامون ارسال کنید!
تنها لینک دم دستم برای یه مقاله ای بود که حتی خیلی هول هولک
در یک مقاله اقناعی ، کار نویسنده این است که خواننده را متقاعد کند که یک دیدگاه خاص را بپذیرد یا یک اقدام خاص را انجام دهد. مقالات اقناعی مستلزم تحقیق خوب ، آگاهی از سوگیری خواننده و درک کاملی از هر دو طرف مسئله است. یک مقاله اقناعی خوب نه تنها دلیل صحیح نظر نویسنده را نشان می دهد ، بلکه دلیل مخالف بودن نادرست بودن مقاله نیز نشان می دهد.
ادامه مطلب
مقاله انواع روش های تدریس

این مقاله در 27 صفحه  فایل pdf تهیه شده است و به بررسی انواع روش های تدریس می پردازد نسخه قابل ویرایش مقاله نیز در همین سایت ارائه می گردد.   بسیاری از معلمان در تلاشند تا فرآیند آموزش را از حالت منفعل بیرون بیاورند و دانش آموزان را ترغیب کنند تا به صورت فعالانه در یادگیری مطالب درسی مشارکت داشته باشند.یکی از الگوهای آموزش «دانش آموز محور»، الگوی تجربه و گفت وگو است. در این الگو تمامی فعالیت های آموزشی برپایه
مقاله انواع روش های تدریس

این مقاله در 27 صفحه  فایل pdf تهیه شده است و به بررسی انواع روش های تدریس می پردازد نسخه قابل ویرایش مقاله نیز در همین سایت ارائه می گردد.   بسیاری از معلمان در تلاشند تا فرآیند آموزش را از حالت منفعل بیرون بیاورند و دانش آموزان را ترغیب کنند تا به صورت فعالانه در یادگیری مطالب درسی مشارکت داشته باشند.یکی از الگوهای آموزش «دانش آموز محور»، الگوی تجربه و گفت وگو است. در این الگو تمامی فعالیت های آموزشی برپایه
همه ما می‌دانیم که چگونه از نظر ذهنی می‌توان بر بدن و جسم تاثیر گذاشت. به همین دلیل وقتی در رابطه با به یک بیماری جدی مانند سرطان صحبت می‌کنیم فکر می‌کنیم تنها راه درمان از طریق دارو است. اما براساس مقاله جدیدی که در مجله Trends in Cancer منتشر شده است، نشان می‌دهد که توانمندسازی بیماران برای تغییر ذهنیت در مورد تشخیص سرطان می‌تواند به آنها در مراقبت بهتر و بهبود یا درمان بیماری کمک کند.
ادامه مطلب
ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی، علمی تخیلیزبان : انگلیسیزیرنویس فارسی: داردتعداد قسمت ها : 8 اپیزودکیفیت : WEB-DLمدت زمان هر قسمت : 40 دقیقهمحصول دیزنی پلاسامتیاز : 9.1 از 10
خلاصه داستان : پنج سال بعد از فروپاشی امپراتوری کهکشانی، یک شکارچی اهل سیاره ماندالور مسئولیت انجام یک ماموریت غیرقانونی را برعهده می‌گیرد. او در این ماموریت باید به سیاره متروکه آروالا -۷ سفر کند و…
نسخه زبان اصلی سانسور شده با زیرنویس فارسی
[ قسمت 01 نسخه 1080p ]
[ نسخه 720p ] [ نسخه 480p
با عرض سلام
امروز براتون جدیدترین نسخه بازی ماین کرافت رو هم برای کامپیوتر و هم برای اندروید رو در اختیارتون قرار میدم...
نسخه کامپیوتر:
دانلود نسخه 1.13.1
برای اجرای این برنامه برای کامپیوتر باید جاوا را هم داشته باشید:
نسخه 8 جاوا
نسخه اندروید:(هیچ پیش نیازی ندارد!)
نسخه 1.10.0.7
در ثبت سند حسابداری ، در بعضی از کاربران حسابداری آسمان با نسخه قدیمی نرم افزار حسابداری، هنگام کلیک روی کادر انتخاب حساب، خطای عدم وجود فایل نمایش داده میشد. 
این خطا بدلیل عدم هماهنگی ساختار نسخه های قدیمی کاربرانی بود که بصورت منظم نرم افزار را بروز رسانی نکرده بودند .
این مورد در نسخه 18 فروردین سال 98 برطرف شد و شما می توانید روز 19فروردین نسخه جدید نرم افزار حسابداری را از سایت رسمی آن دانلود و نصب کنید .
"واکاوی نقش عقلانیت در رغبت به دولت کریمه مهدوی از دیدگاه روایات"   
در روایات و
ادعیه مربوط به امام زمان (عج)، «رغبت به دولت کریمه» یکی از درخواست‌های
پرتکرار است. رغبت، به عنوان مؤلفه مهمّ پیوند مردم و دولت متعالی مهدوی،
با عللی افزایش یا کاهش می‌یابد. بعضی از این علل، نقش زیربنایی دارند و
علت‌های دیگری را نیز برای تأثیر بر رغبت پدید می‌آورند.    مقاله حاضر
که به روش اسنادی و توصیفی ـ تحلیلی تدوین شده، پس از بررسی معنا و مفهوم
عقل و رغ
بسیاری از افراد به دنبال نویسنده مقاله هستند. همه ما درباره مجازات محتوای تکراری شنیده ایم. بیاموزید که چگونه با یافتن بالاترین کیفیت ابزار نوشتن مقاله با کمترین هزینه ، از آن جلوگیری کنید. بازاریابی مقاله یکی از محبوب ترین روش های رایگان ترافیک رایگان است. بسیاری از بازاریابان از این مقاله به عنوان یکی …The post مقاله برون سپاری برون سپاری – نحوه یافتن مقاله بازنویسی مقاله به صورت آنلاین امروز appeared first on باشگاه مشتریان خبری اینفوجاب.
via باشگ
نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن
در این مقاله شما را با نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن آشنا می کنیم با ما همراه باشید .در صورتی که تمایل دارید رژیم غذایی شما موثر واقع شود و فرآیند اضافه کردن وزن شما بهتر انجام گیرد ... ادامه مطلب نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن ادامه مطلب ...
شما به راحتی می توانید با دانلود مقاله مورد نظر تمامی آموزش های لازم را ببینید . در ادامه به خصوصیاتی در مورد نحوه نوشتن مقاله پرداخته اییم . یک پژوهش را عیناً تکرار فرمائید : شما میتوانید یک مقاله را تعیین و عیناً آن را انجام دهید . این کار در دنیای دانش دوچندان متداول است به دلیل آنکه هر پژوهشی بایستی بارها تکرار شود تا بتوان راجع‌به آن با قطعیت لحاظ بخشید . شما می توانید ابزارها و پرسشنامه‌های آن پژوهش را مجدد اجرا کرده و مطابق با آن مقاله ,
هو الغنی
شما برای ارسال مقاله به یک نشریه خارجی به دانستن این اطلاعات نیاز دارید:
اولا؛ چرا صرف هزینه؟! اصلا نیاز نیست بگردید و موسسه یا آگهی مرتبطی پیدا کنید تا این کار بسیااار راحت را براتون انجام بدن! خودتون هم می تونید.
سرچ کنید تا وارد سایت مجله بشین. به محض ورود به سایت بگردید دنبال Login یعنی اول عضو سایت بشین تا بتونید وارد مراحل بعدی بشین
 بعد که login  شدید، بگردید دنبال کلمه: Submission یا  Submit
از اینجا به بعد با این اصطلاحات مواجه میشین:
Abstract
امروزه دانلود مقاله از اهمیت بسیار زیادی بر خوردار است . بدون توجه به ویرایش مقاله و کنار هم قرار دادن مطالب شما به مقصود مورد نظر خود نخواهید رسید . هر مقاله ایی برای نوشتن نیاز به رعایت قواعدی برای نوشتن مقاله دارد . از این رو باید همه آن ها را رعایت کنید . بیان نکاتی در مورد نوشتن یک مقاله جهت راهنمایی بیشتر به ادامه مطلب توجه داشته باشید . ارزش و امتیاز مقاله و مقاله نویسی بر هر کسی معلوم و مبرهن است . ولی چه گونه بایستی یک مقاله را بنویسم ؟ ب
آخرین نسخه نرم افزار حسابداری آسمان روی سایت رسمی این نرم افزار قرار گرفت. در این نسخه روی فرم ثبت اقساط فروش اصلاحات و بهینه سازی انجام شده است و در یک فرم براحتی می توان لیست اقساط معوقه را مشاهده نمود و سند ثبت دریافت هر قسط را فقط با یک کلیک ثبت کرد.

جهت مشاهده کامل تغییرات و دانلود نسخه جدید روی لینک زیر کلیک کنید

لینک دانلود نسخه جدید نرم افزار حسابداری آسمان - 27 فروردین ماه

درباره صحبتهای وزرای امور خارجه و بهداشت ایران و وزیر امور خارجه آمریکا
چند روز قبل مجله The Lancet Oncology که یکی از ژورنالهای معتبر پزشکی دنیاست مقاله‌ای با عنوان "قربانیان خاموش تحریم آمریکا علیه ایران" به  قلم  دو تن از پزشکان و داروسازان بیمارستان اطفال محک تهران را به چاپ رساند. 
محک (مؤسسه حمایت از کودکان) تنها مؤسسه خیریه کودکان سرطانی در ایران است که سال گذشته حدود 7000 بیمار از سراسر کشور را تحت درمان قرار داده است. 
در این مقاله ضمن تشریح
انواع روش های تدریس (pdf)

این مقاله در 27 صفحه فایل pdf تهیه شده است و به بررسی انواع روش های تدریس می پردازد نسخه قابل ویرایش مقاله نیز در همین سایت ارائه می گردد.
بسیاری از معلمان در تلاشند تا فرآیند آموزش را از حالت منفعل بیرون بیاورند و دانش آموزان را ترغیب کنند تا به صورت فعالانه در یادگیری مطالب درسی مشارکت داشته باشند.یکی از الگوهای آموزش «دانش آموز محور»، الگوی تجربه و گفت وگو است. در این الگو تمامی فعالیت های آموزشی برپایه تجربه و گفت و
مقاله شماره 126 : حذف نویز از سیگنال EEG بر پایه تبدیل موجکزمینه مرتبط : پردازش سیگنال - پردازش سیگنال های حیاتیسال انتشار 2009✅✅✅✅ترجمه و گزارش و کدهای  شبیه سازی این مقاله موجود است.

فایل لاتین مقاله در کانال زیر موجود می باشد:
@arshaddars
دانلود فیلم تی تی نسخه قاچاق محصول 1399 اثری از آیدا پناهنده, دانلود فیلم تی تی نسخه قاچاق با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی تی تی نسخه قاچاق جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه نسخه قاچاق

ادامه مطلب
درباره‌ی مجله شفاهی

ریاضیات فرهنگی گسترده
دارد. یکی از نیاز‌های هر ریاضی‌دان آشنایی با این فرهنگ است. مجله‌ی
شفاهی فعالیتی است که توسط جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده‌ی علوم
ریاضی دانشگاه صنعتی شریف پایه‌گذاری شده است و هدف اصلی آن افزایش دانش
عمومی افراد در زمینه‌های گوناگون ریاضیات است. مخاطبین اصلی مجله‌ی شفاهی
دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند. از دیگر اهداف مجله‌ی شفاهی، گسترش ارتباط
و همکاری علمی خصوصاً در بین رشته‌ها
چند هفته قبل مقاله‌ای در مجله Lancet با عنوان "امکان علم بدون مرز در دوران ترامپ" به قلم دوست عزیزم جناب آقای دکتر شاهین آخوندزاده قائم مقام محترم معاونت پژوهشی وزارت بهداشت به چاپ رسید. 
ایشان در مقاله خود با اشاره به خروج غیرقانونی آمریکا از برجام و تحریمهای یکجانبه آن کشور بر علیه ایران با استناد به تعداد قابل توجه مقالات علمی منتشره در 20 سال اخیر، عنوان کرده ایران از نظر جایگاه علمی رشد چشمگیری داشته و اقدامات اخیر ایالات متحده همچون سایر
لیست مقالات آموزشی در زمینه روش تحقیق و مقاله نویسی:
مقاله ISI چیست؟
اشتباهات رایج در ترجمه مقالات 
چگونه ضریب تاثیر یک مجله را پیدا کنم؟
آشنایی با پایگاه اطلاعاتی JaypeeDigital
جستجوی منابع علمی
راهتمای دریافت مقاله از طریق DOI
راهنمای دریافت مقاله از طریق کلمات کلیدی
نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی
7 موتور جستجو و پایگاه علمی مفید برای پژوهشگران
DOI چیست؟
راهنمای چاپ مقالات ISI